Holandia – Ukraina

flagaholandia

13.06 21:00
EURO
Nasz typ:

flagaukraina

więcej niż 2,5 gola – kurs 1,95

Holandia opuściła ostatnie dwa turnieje mistrzowskie nie przechodząc kwalifikacji co było dla tej uznanej piłkarskiej nacji wielką tragedią. Dziennikarze w kraju odbębnili „pomarańczowy kryzys” i zaczęła się dyskusja nad uzdrowieniem holenderskiego futbolu. Po tych długich latach znów jednak możemy delektować się grą Oranje na Mistrzostwach Europy i zrobimy to na pewno z wielką przyjemnością. Przekonamy się czy „pomarańczowy kryzys” już za nimi.

Pierwszy mecz rozegrają z zawsze groźną Ukrainą, która ma w swoich szeregach bardzo ciekawych i utalentowanych piłkarzy takich jak Oleksandr Zinchenko czy Ruslan Malinovskyi. Dodatkowo osłabiona jest defensywa Holendrów. Brak Virgila van Dijka i podstawowego bramkarza kadry Jespera Cillessena będzie na pewno odczuwalny. Ofensywa powinna jednak zrobić swoja i na czele z Memphisem Depayem strzelić minimum 2 bramki.

Ukraina jest w stanie odpowiedzieć na ofensywne zapędy Holendrów i również coś strzelić. Myślę, że ten mecz może uraczyć nas sporą ilością goli, a jako mój typ polecam over 2,5 goli po kursie 2,2.

Typer Marcin

Pomarańczowi są stawiani w roli mocnego faworyta, ale Ukraina to naprawdę dobrze zorganizowany zespół, który potrafi ukąsić teoretycznie lepszego rywala. Stawiam na Ukrainę w handicapie 0:1 po solidnym kursie 2,40.

Rzadko zgadzam się aż tak z kolegami po fachu (może powinien częściej, chyba lepiej bym na tym wyszedł), ale tutaj popieram oba typy. Myślę, że Ukraina może postawić się faworyzowanym Oranje, myślałem nawet nad Ukraina DNB, ale aż takich jaj nie mam. Zgodzę się też, że padnie tutaj parę bramek, a przynajmniej 3, dlatego tak trochę połączę te typy i dam: Obie strzelą + powyżej 2,5 gola. Kurs 2,7.

Holandia wygra do jednego, nawet z tym nie handlujcie. #NaPewno – kurs 4,10

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *