Odpowiedzialna gra

Zawieranie zakładów wzajemnych może powodować ryzyko uzależnienia od hazardu.
Hazard może doprowadzić do problemów ze zdrowiem psychicznym jak i fizycznym, co w rezultacie może negatywnie wpływać na relacje rodzinne i społeczne, pozycję zawodową oraz doprowadzić do poważnych problemów finansowych, a w efekcie może spowodować problemy z prawem.
Zakłady bukmacherskie BetX oferują zakłady wzajemne promują i zachęcają do odpowiedzialnej gry, by zachować bezpieczeństwo, uczciwość oraz przejrzystość środowiska gry.

Udział w grach oraz zawieranie zakładów przez osoby poniżej 18 roku życia jest zabronione oraz wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego przed opuszczeniem użytkownika do gry, spółka BetX Polska dokonuje weryfikacji jego wieku oraz tożsamości.
Udział w grach hazardowych oferowanych na stronie www.ebetx.pl mogą brać tylko zarejestrowani użytkownicy, a ich rejestracja jest możliwa tylko po zapoznaniu się z regulaminem zakładów wzajemnych.

Limity użytkownika

Aby w pełni korzystać z konta gracza w BetX należy zdefiniować dzienne i miesięczne limity: czasowe oraz kwotowe.
Dzięki limitom, gracz ma możliwość zarządzania czasem spędzonym w serwisie oraz kwotami pieniędzy, które przeznacza na zawieranie zakładów. Zmniejszenie limitu następuje natychmiastowo.

Zawieszenie zawierania zakładów i wykluczenie z gry

W każdej chwili gracz może zawiesić zawieranie zakładów w przypadku, jeśli uważa, że istnieje u niego ryzyko wystąpienia problemów związanych z utratą kontroli nad grą. Istnieje również możliwość wykluczenia się z gry na dłuższy okres. Decyzja o samowykluczeniu jest nieodwołalna. Zawieszenie gry oraz samowykluczenie jest możliwie do wdrożenia poprzez zmianę w ustawieniach konta na stronie www.ebetx.pl

Zamykanie konta gracza

Gracz ma również możliwość zakończenia gry i zamknięcie konta poprzez przesłanie takiej prośby/dyspozycji na adres: info@ebetx.pl
Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby procedura zamknięcia konta została przeprowadzona w sposób natychmiastowy. Należy jednak pamiętać, że zamknięcie konta jest nieodwracalne. Gdy gracz zdecyduje się na zamknięcie konta nie ma możliwości powtórnego otwarcia. Nie będzie również otrzymywał żadnych informacji marketingowych.

UWAGA

W przypadku, jeśli potrzebujesz wsparcia czy konsultacji z psychologiem skorzystaj z prowadzonego przez Fundusz Rozwiązywania Problemów Hazardowych telefonu zaufania: 801 889 800 lub poradni online na stronie www.uzeleznieniabehawioralne.pl, tam znajduje się również spis placówek i ośrodków terapeutycznych, które udzielają pomocy osobom uzależnionym i ich bliskim.
Pomoc jest bezpłatna i anonimowa, a konsultanci służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 17-22.

Więcej informacji o uzależnieniu od hazardu znajdziesz na poniższych stronach:

    1. www.hazardzisci.org/
    2. www.versusmed.pl/fazy-hazard
    3. www.anonimowihazardzisci.org
    4. www.narkotyki.pl/nietypowe-uzaleznienia/uzaleznienie-od-hazardu
    5. www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/nalogi/niewinna-twarz-hazardu_34827.html/