search

OFERTA POWITALNA BETX

Bonus skierowany jest do nowo zarejestrowanych graczy od dnia: 20 października 2022 r.

Bonus nabywa się w trzech krokach:
a) Krok I: promocja „50% Cashback od pierwszego zakładu”
b) Krok II: promocja „50% Freebet od depozytu”
c) Krok III: promocja „50% Bonus od depozytu”

Aby otrzymać zwrot za przegrany zakład do 250 zł, należy po wpłacie pierwszego depozytu zawrzeć dowolny zakład AKO 2 z oferty premach i/lub live za kwotę równą depozytowi z minimalnym kursem całkowitym 2,50. Po spełnieniu tych warunków nagrodą jest zwrot stawki w formie gotówki, w kwocie 50% wartości pierwszego depozytu.

Promocja jest dostępna wyłącznie dla Graczy, którzy spełnili warunki promocji „50% Cashback od pierwszego zakładu”.
Aby skorzystać z promocji „50% Freebet od depozytu” należy dokonać dwukrotnego obrotu środkami pochodzącymi z drugiego lub kolejnych depozytów poprzez zawieranie dowolnej ilości zakładów AKO 3 z oferty premach i/lub live za kwotę równą depozytowi z minimalnym kursem całkowitym 2,50.

Promocja jest dostępna wyłącznie dla Graczy, którzy spełnili warunki promocji „50% Cashback od pierwszego zakładu” oraz „50% Freebet od drugiego depozytu”.
Aby otrzymać Freebet o wartości 50% wysokości trzeciego depozytu do 250 zł, należy po wpłacie trzeciego depozytu dokonać trzykrotnego obrotu lub kolejnych depozytów poprzez zawieranie dowolnej ilości kuponów AKO (min. 3 selekcje) z oferty pramach i/lub live z minimalnym kursem całkowitym 2,50.

Czas na spełnienie warunków Promocji Powitalnej (skorzystanie z trzech promocji od trzech pierwszych depozytów) wynosi 30 dni, licząc od daty i godziny zaksięgowania pierwszej wpłaty na koncie BetX. Zlecenie wypłaty środków przed zakończeniem pełnego cyklu oferty (skorzystanie z trzech promocji po dokonaniu trzech pierwszych depozytów) powoduje utratę prawa do otrzymania bonusu z kolejnych jej kroków. Promocja obejmuje tylko zdarzenia sportowe prematch i live.

Promocja obejmuje tylko zdarzenia sportowe prematch i live.

Do obrotu nie są wliczane kupony anulowane, unieważnione i zwrócone.

Bonus przypisywany jest automatycznie po spełnieniu warunków.

FAQ - kATEGORIE