O nas

W 2003 r. EVONA ELECTRONIC Ltd. wprowadziła na rynki w Europie i Afryce nową markę BetX – znak towarowy zakładów sportowych, wyścigów na żywo, gier wirtualnych i loterii liczbowych.

BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferujemy również nasz produkt naszym partnerom działającym w Kongo, Kamerunie, Gwinei Terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Liberii, Nigerii,Malcie i wielu innych.

Nasza oferta zakładów sportowych obejmuje propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi do 20 000 wydarzeń miesięcznie. Można łączyć zakłady na żywo i przedmeczowe na kuponie. Ponadto oferujemy gry innych producentów.

Nasza oferta gier wirtualnych jest pełna gier akcji, takich jak Nascar, wirtualne wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocrossowe z zaawansowaną grafiką. Jesteśmy wieloletnim producentem i dostawcą sprzętowym, terminali dla naziemnej branży rozrywkowej oraz producentem oprogramowania do zakładów bukmacherskich online i innych gier. BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” pozwala na zagwarantowanie graczom atrakcyjnej oferty oraznajwyższej jakości obsługi. Przedmiotem działalności BetX to świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet. Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systememiOS oraz Android.

BetX ustawicznie implementuje nowoczesne rozwiązania i technologie, dzięki czemu śmiało zamierza konkurować na rynku polskim z największymi bukmacherami. BetX umożliwia zawieranie zakładów sportowych i nie tylko, wciąż wprowadza nowe dyscypliny i produkty do serwisu, aby nasi użytkownicy mogli przeżywać i doświadczać samych pozytywnych emocji.

BetX stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych. Ponadto, BetX stawia na bezpieczeństwo: bezpieczeństwo zawierania zakładów, bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz udostępnionych BetX dokumentów. Na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia i stara się przeciwdziałać wszelkim postępowaniom wzbudzającym podejrzenia.

Firma pracuje również nad nową, atrakcyjną ofertą dedykowaną na rynek krajowy, dzięki której nasi gracze będą mogli doświadczać wielu emocji w zakładach live i sportach wirtualnych.

BetX gwarantuje dobrą, bezpieczną rozrywkę i wspaniałe doznania sportowe!