Włochy – Walia

flagawlochy

20.06 18:00
EURO
Typ:

waliaflaga

Remis – kurs 4,25

Reprezentacja Włoch tylko potwierdziła swoją wysoką dyspozycję w starciu ze Szwajcarią (3:0) i jako pierwszy zespół turnieju zakwalifikował się do fazy pucharowej. Co ciekawe, Azzurri 10 raz z rzędu skasowali rywala do zera i to nie bierze się stąd, że przeciwnik nie potrafi atakować, tylko z żelaznej obrony Italii. Włochy dopiero po raz drugi w historii mają szansę na trzy zwycięstwa grupowe, ale myślę że ten mecz potraktują „bez spiny”.

Walia zagrała tak jak powinna zagrać Polska, czyli grupa walczaków plus talenciak na szpicy. Można mieć pretensje pod adresem Bale’a, ale chłop jest na posterunku wtedy, kiedy trzeba – 2 asysty z Turcją i zdecydowanie najjaśniejszy punkt zespołu. Walia jest jak kompaktowy samochód, który nie łapie głupich awarii – tylko 2 porażki w ostatnich 12 spotkaniach.

Smoki potrzebują zaledwie 1 punktu do awansu, natomiast Włosi są już pewni swego, stąd przypuszczam, że Roberto Mancini przykombinuje z wyjściowym składem. Stawiam na remis bez większego przemęczania się.

Typer Matys

Włosi pewnie będą się oszczędzać. Walia remis bierze w ciemno. Jak dla mnie poniżej 2,5 gola w meczu po kursie 1,65

Italia gra na razie najpiękniejszy futbol na Euro. I tak będzie również w tym meczu. Włoska maszyna jest bardzo dobrze naoliwiona i się nie zatrzymuje. Włochy zwycięstwo + powyżej 1,5 gola kurs 1,85.

Włochy z oszczędzaniem energii na niepotrzebnym meczu, wygrają tylko 1 bramką, typ na remis z handicapem 0:1 po kursie 3,35 wydaje się być ideałem na to spotkanie.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *