Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała

16.05 17:30
Ekstraklasa
Nasz typ: 2
Kurs: 6,30

Śląsk Wrocław – Stal Mielec

16.05 17:30
Ekstraklasa
Nasz typ: 1
Kurs: 2,60

KURS AKO: 16,64

Na koniec tego krótszego sezonu Ekstraklasy mamy to, co tygryski lubią najbardziej – Multiligę <3. Skupimy się na dwóch meczach beniaminków walczących o utrzymanie.

Typujemy zwycięstwo Górali i Śląska, a ten zestaw zapewni… TAK TAK, dobrze myślicie – utrzymanie Podbeskidzia.

Nadchodzi dzień, którego obawialiśmy się od dawna, ale niestety musiał on nadejść. Kończymy sezon Ekstraklasy, już nic nie będzie takie samo.

Oczywiście podane typy gram trochę sercem, wcale tego nie ukrywam. Ale racjonalne przesłanki na taki rozwój wydarzeń także są i wcale nie są jakieś nierealne, a kurs jest naprawdę zacny. Postaram się je przedstawić.

Po pierwsze: wróbelki ćwierkają, że w tygodniu zawodnicy Legii mieli szczepienia. Więc w meczu zagrają piłkarze po szczepieniu (wiemy jakie czasami są objawy po), albo mieszanka młodych ze starszymi, albo w ogóle sama młodzież, albo większość drugiej drużyny.

Po drugie: Podbeskidzie już w tym sezonie z Legią wygrało. Wiem, wiem, że to teraz inna Legia, no ale jednak. Może trener Kasperczyk i Rafał Janicki (strzelec gola na wagę zwycięstwa) mają patent na Wojskowych.

Po trzecie: Podbeskidzie dobrze wie, co jest stawką meczu. Dla niektórych piłkarzy może to być ostatni mecz w Ekstraklasie w życiu. Na pewno dadzą z wątroby ile się da.

Po czwarte: przechodząc już do drugiego meczu. Śląsk walczy o puchary i ma na to naprawdę realne szanse, ale musi wygrać. Warunek praktycznie konieczny.

Po piąte: Jacek Magiera. Po zmianie trenera Śląsk wygląda zdecydowanie lepiej. Jest przede wszystkim bardzo dobrze ułożony taktycznie, no ale można się było tego spodziewać. Magiera to poważny fachowiec.

Po szóste: Śląsk ma po prostu zdecydowanie lepszy zespół, przegrał u siebie w całym sezonie tylko 1 mecz, z rozpędzoną w tamtym okresie Legią

Po 3 konkretne argumenty na każdy mecz. Uważam, że naprawdę warte zagrania, szczególnie po takim kursie (oczywiście nie przesadzajcie ze stawką 😊). Szczególnie polecam kibicom Górali. Za 20-30 lat pokażecie wnukom, że była taka beznadzieja sytuacja przed ostatnią kolejką, a Wy do końca wierzyliście. Będzie dowód.

Oczywiście polecam te mecze także jako single. Podbeskidzie po 6,4, Śląsk po 2,6. Też bardzo przyjemnie.

Typer Ekspert Dawid

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *