EURO
Typ:

flagafrancji

Francja handicap 2:0 – kurs 1,90

Nie będziemy w tym meczu odkrywać Ameryki. Francja bardzo pewnie pokonała w pierwszym meczu Niemcy, co prawda tylko 1:0, ale każdy oglądający mecz widział, że kontrolowali grę cały czas. Zero nerwowości, spokojna przemyślana gra. Jakby Niemcy wyrównali, przypuszczam, że Francja odpowiedziałby w max 5 minut. Chyba ani razu nie podkręcili tempa, bo po prostu nie musieli, i są przede wszystkim świadomi swojej siły. Czują, że są najlepszą ekipą na tym turnieju i głównym faworytem do złota.

Mecz odbędzie się w Budapeszcie i to zdecydowanie największy atut Madziarzy. Myślę tutaj o kibicach. W meczu z Portugalią ujęli chyba wszystkich. Super doping całe spotkanie i piękne zachowanie po meczu. Dla takich kibiców chce się walczyć, chce się biegać, chce się grać. Tyle, że tu argumenty za Węgrami powoli się kończą. Piłkarsko drużyny dzieli przepaść. Belgowie i Włosi pokazali siłę, Portugalia wygrała właśnie z Węgrami aż 3:0. Myślę, że Francja nie pozostanie innym faworytom dłużna i też zaprezentuje swój potencjał bardzo pewnie pokonując Węgrów.

Stawiam na przekonywujące zwycięstwo Francji min. 2 bramkami z kursem 1,9. Mamy tutaj faktycznie do czynienia z tytułowym PEWNIACZKIEM 😊

Typer Dawid

Węgry zaskakująco mocno postawili się Portugalii i długo trzymali wynik 0:0. Francja pokazała, że potrafi dominować nawet Niemców. Tym razem Madziarzy posypią się jak demokracja na Węgrzech typ ilość goli drużyny gości 2-3 kurs 1,95

Mecz pod względem statystycznym powinien być bardzo podobny do meczu Węgry – Portugalia. Francja przy piłce, Madziarzy liczący na jakiś błąd czy skuteczną kontrę, z rzadka goszczący na połowie Francji. Stawiam ilość rzutów rożnych po stronie Węgrów w przedziale 0-2 – kurs 1,85

Francja wygra a bramkę strzeli Mbappe, w końcu się odblokuje.. O ile furgonetka z varem utknie w korku. Kurs 2,40