G2 Esports vs Rogue

05.03 20:00
LOL
Nasz typ: 1
Kurs: 1,54

Pojedynek na szczycie tabeli LEC! Zdecydowanie to spotkanie będzie jednym z najciekawszym w ramach pierwszego dnia, siódmego tygodnia europejskich rozgrywek w LoL’a. Oba zespoły mają już gwarantowane miejsce w wiosennych play-off’ach. Teraz walka toczy się o zakończenie fazy zasadniczej na pierwszym miejscu.

W ubiegłym tygodniu G2 w pięknym stylu nie tylko wygrało bez trudu z Vitality ale także zrewanżowało się na swoim głównym rywalu – Fnatic. Samurajowie w spotkaniu przeciwko byłej drużynie Rekklesa pokazało swoją najwyższy poziom deklasując przeciwników wynikiem w zabójstwach 24 do 7 i różnicą prawie 15k w złocie. W ramach tego spotkania Jankos grając Olafem pokazał, że tytuł „Rzeźnika z Poznania” zdecydowanie mu przysługuje wykręcając wynik 12/0/6.

Ekipa Rogue jednak też szósty tydzień zakończyło z dwoma zwycięstwami – nad Schalke oraz Australis. Pojedynek z tymi pierwszymi był zdecydowanie bardziej wymagający dla drużyny Trymbiego i Inspireda, jednak spotkanie z Australis przebiegło gładko dla Łotrzyków.

Kogo nexus zostanie ostatecznie zniszczony po dwudziestej? Wybór jest dość trudny dla mnie. Rogue fazę zasadniczą zeszłorocznego letniego splitu wygrało i po raz pierwszy wszyscy zastanawiali się czy split wygra w końcu ktoś inny niż G2 lub Fnatic, ale Łotrzykowie nie da rady. Na pewno Rogue dąży, aby ten scenariusz się nie powtórzył. Ale G2 to jednak najbardziej utytułowana ekipa Europy i teraz wydają się być w szczycie swoich możliwości. Dlatego ja stawiam na G2!

Typer Ostry

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *