Walia – Dania

waliaflaga

26.06 18:00
EURO
Typ:

flagadanii

Dania wygra + powyżej 1,5 gola – kurs 2,45

Na rozpoczęcie fazy pucharowej w sobotnie popołudnie Walia podejmie Danię.  Mecz odbędzie się w Amsterdamie – z geograficznego punktu widzenia, praktycznie idealnie po środku między tymi państwami. Przewiduję jednak najazd kibiców duńskich i praktycznie przejęcie stadionu.

Po fatalnych nastrojach u Duńczyków z początku turnieju (wszyscy pamiętamy dlaczego) nie ma już śladu. Ba, mam wrażenie, że dobre informacje jakie napłynęły ze szpitala, jeszcze bardziej zjednoczyły piłkarzy, kibiców, cały naród. Nawet postronni kibice dopingują Danię. To co się działo w meczu z Rosją, to było coś pięknego, zarówno na boisku jak i na trybunach.

Przechodząc już do czysto piłkarskich aspektów, Dania złapała niesamowity wiatr w żagle. Ich ataki suną jeden po drugim, oddają masę strzałów, cały zespół jest zaangażowany, zarówno w defensywie jak i ofensywie. Chce się Danie po prostu oglądać i myślę, że to oni teraz są głównie upatrywani jako czarny koń turniej, i wcale już nikogo nie zdziwi jak tak właśnie będzie.

Walia z kolei to bardzo niewygodny rywal i trochę niedoceniany. Dość szczelnie bronią, nie odpuszczają, taka typowa brytyjska piłka. Na pewno mocno przeciwstawią się Danii, jednak to Skandynawowie wyjdą z tej potyczki zwycięsko. Przewiduję 2:0, 2:1 dla Danii, dlatego chętnie pobieram zwycięstwo Danii plus w meczu zobaczymy przynajmniej 2 gole. Kurs 2,45 wg mnie bardzo atrakcyjny.

Typer Dawid

Zapowiada się na siermiężny mecz bez większego polotu – pachnie dogryweczką – typ na dokładny wynik 1:1 w regulaminowym czasie gry – kurs 6,50.

Faza pucharowa rządzi się swoimi prawami. Walia wywalczy remis po 90 minutach, a co później to nawet typer Robert nie wie. Remis, kurs 3,35

Walia to bardzo niedoceniany zespół, golfista udowodni, że są ciężkimi rywalami, stawiam na 2 dokładnie 2 brameczki Walii po kursie 6,50

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *