EURO
Typ:

flagamacedonia

Wygra Ukraina – kurs 1,70

Ukraina w pierwszym meczu zagrała naprawdę kozacko. Mecz z Holendrami już od pierwszych minut oglądało się z wypiekami na twarzy. Sytuacji było więcej niż we wcześniejszych meczach razem wziętych. Wynik 0:0 do przerwy to jakiś błąd systemu. Ekipa Szewczenki grała z polotem i finezją w ofensywie, co mogło się bardzo podobać. Jedynie biedny Vitali Mykolenko nie miał najlepszego dnia i gdyby nie jego nieudolność, to być może padłby remis. Macedońscy piłkarze to jednak dwie półki niżej – na ich tle obrona Ukrainy, powinna wyglądać już zdecydowanie korzystniej.

Macedonia ze swoim 100-letnim kapitanem Goranem Pandevem debiutuje na EURO i nikt nie spodziewa się po nich fajerwerków. Dla piłkarzy jak i kibiców Czerwonych Lwów, sam start na turnieju takiej rangi to niesamowite przeżycie i doświadczenie.

Ukraina jest dla mnie faworytem do zajęcia 2.miejsca w tej grupie i nie dopuszczam myśli, że w Bukareszcie mógł paść inny wynik niż zwycięstwo Ukrainy, i to po efektownej, kozackiej grze. Zwycięstwo naszych sąsiadów po kursie 1,7 jest jak najbardziej warte zagrania.

Typer Marcin

obrona Macedonii będzie się bronić rękami i nogami, ale przetrzyma nawałnicę w pierwszej połowie. Ukraina dopełni formalności w drugiej części spotkania. Ryzykownie 1.połowa/mecz typ remis/Ukraina po kursie 4,45

Ukraina w meczu z Holandią, podobała się chyba każdemu (co ja bym dał, żeby Polska chociaż 50% tego grała), dlatego kurs na zwycięstwo trochę dziwi. Podbijam i gram Ukrainę z handi (0:1) po fajnym kursie 2,8.

Ukraina rozjedzie Macedonie, podbijam Dawida i daje handicap na Ukrainę 0:2 po kursie 6,10