FC Liverpool RB Lipsk

10.03 21:00
Liga Mistrzów
Nasz typ: X2
Kurs: 1,65

Najlepsza liga świata wchodzi w decydującą fazę, w tym tygodniu czekają nas rewanżowe mecze 1/8 finału, a wśród nich starcie Liverpoolu z RB Lipsk. Liverpool na Anfield Road Puskas Arenie będzie starał się obronić dwubramkowej przewagi z pierwszego meczu. Jak dobrze wiemy 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik, a już szczególnie jeśli mówimy o dwumeczu. The Reds grają w tym sezonie bardzo poniżej oczekiwań. Oczywiście można zwalić to na karb problemów zdrowotnych, w szczególności formacji defensywnej. Ofensywa na papierze nadal wygląda fenomenalnie, ale patrząc na grę i wyniki to nie jest już tak dobrze. Liverpool męczy się w każdym meczu i to z przeciwnikami których powinni ogrywać w dziesiątkę z palcem w uchu.

RB Lipsk z kolei w lidze, od pierwszego meczu z anglikami, złapał bardzo dobrą serię wygrywając 4 mecze, strzelając przy tym 11 bramek. Wydaje się, że obudził się Sorloth dzięki czemu RB może stać się w końcu drużyną z prawdziwym napastnikiem. Pierwsze starcie Byki przegrały tylko i wyłącznie po własnych, głupich błędach w obronie. Liverpool nie mógł z tego nie skorzystać, nawet będąc w takiej formie.

Myślę, że drugi raz nie uświadczymy tak fatalnych zagrań ze strony obrońców z Lipska. Zważywszy również na fakt grania na neutralnym terenie, formę obu zespołów oraz chęć wzięcia rewanżu stawiam w roli faworyta w tym meczu piłkarzy RB Lipsk. Jako typ na ten meczy wybieram zwycięstwo Byków, jednak z asekuracją w postaci remisu. Daje nam to kurs wynoszący 1,65. W sam raz na podbicie tasiemki.

Typer Marcin

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *