Wisła Kraków – Pogoń Szczecin

19.02 20:30
Ekstraklasa
Nasz typ: 1 DNB
Kurs: 1,95

Wisła w rundzie wiosennej zamiast 4 punktów powinna mieć 9. I tyle w temacie 😊
W każdym z 3 meczów była lepsza od rywala. Jednak punktów za to jeszcze nie przyznają, trzeba wygrywać. Ale w krakowskiej drużynie widać chemię i dobre przygotowanie do wiosny. Wisła też bardzo dużo traci na tym, że gra bez kibiców. Nie mówię już nawet o finansach, ale fani Białej Gwiazdy to zawsze był 12 zawodnik. W tym sezonie Wisła jest bardzo gościnna u siebie, ale myślę, że nadchodzi temu kres.

Pogoń natomiast gra najbardziej ułożoną piłkę w Polsce, jednak głównie nastawioną na defensywę, co oczywiście przynosi bardzo dobre skutki i są liderem naszej rodzimej Bundesligi. Można powiedzieć, że mamy takie „polskie Atletico”.

Wyobrażając sobie konfrontację tych dwóch drużyn wychodzi mi 0:0, może 1:1 i wcale się nie zdziwię jak któryś z tych albo zbliżonych wyników padnie. Należało by zatem zagrać typ poniżej 2,5 bramki po kursie 1,75 co oczywiście polecam. Jednak ja jeszcze raz zagram w kierunku drużyny z Krakowa z opcją zwrotu w przypadku remisu. Kurs 1,95 jest trochę wyższy i wg mnie wart ryzyka, Wisła nie powinna tego przegrać.

Ekspert BetX Dawid

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *