Turcja – Walia

turcjaflaga

16.06 18:00
EURO
Typ:

waliaflaga

Turcja (-1,5) – handicap rzuty rożne – kurs 2,00

Mecz ten dla Turków i Walijczyków może zadecydować kto ostatecznie awansuje z tej grupy. Turcy zostali zmiażdżeni w pierwszym meczu przez Włochów. Okrągłe 0 celnych strzałów, tylko jedna próba niecelna. Czy to Turcja taka słaba czy Włosi tacy mocni? Bardziej skłaniam się ku Italii.

Myślę, że Senol Gunes kalkulował stratę punktów już w pierwszej kolejce i  bardziej przyłożył się do dwóch następnych spotkań, które będą kluczowe. Dodatkowo Turcy zagrają te mecze na stadionie w Baku, a więc w miejscu im przychylnym, gdzie miejscowi będą po ich stronie.

Walia w swoim stylu wyszarpała remis z dużą pomocą Harisa Seferovicia, któremu strzelać nie kazano. Szwajcaria dominowała, grała piłką, lepiej i atrakcyjniej budowała akcję. Ostatecznie mamy dwóch rannych i walkę do końca o 2 miejsce w grupie A.

Mecz z Turcja może wyglądać z perspektywy Walii bardzo podobnie. To Turcja będzie częściej przy piłce, to Turcja będzie częściej strzelać i atakować. Smoki są jednak do tego przyzwyczajone i będą czekać na jedną okazję, jedno celne dośrodkowanie na głowę Kieffera Moore’a. Jeśli mecz potoczy się tak jak zakładam, to Gwiazdy Półksiężyca powinny mieć o wiele więcej okazji do wykonywania rzutów rożnych. Mój typ to więcej rzutów rożnych po stronie Turcji, minimum o 2 więcej – kurs 2,0.

Typer Marcin

Turcja po bezbarwnym meczu z Włochami musi wygrać, by myśleć o awansie. Walia też nie ma zamiaru odpuścić. Sporo goli wisi w powietrzu. Typ ilość bramek powyżej 2.5 po wysokim kursie 2,65.

Turcja nie jest tak słaba jak pokazał pierwszy mecz, Walia nie jest tak dobra jakby się mogło wydawać po inauguracji. Turków nie można jeszcze skreślać. Powinni wygrać. Kurs 2,5

Nudne drużyny, nudny mecz, nudna zapowiedź ale kurs ciekawy. Obie drużyny strzelą bramki i poniżej 2,5 bramki po kursie 5,80

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *