Sakkari Maria – Swiątek Iga

09.06 12:15
French Open
Nasz typ:

Sakkari handicap (+1.5 seta) typ 1  – kurs 2,11

Kolejną rywalką Igi Świątek w drodze do obrony tytułu będzie greczynka Maria Sakkari. Według mnie będzie to najtrudniejszy pojedynek dla naszej tenisowej gwiazdy w tym turnieju. Niezwykle mocna fizycznie, bardzo dobrze serwująca (21 asów w czterech dotychczasowo rozegranych meczach) Sakkari na pewno postawi trudne warunki. Dodatkowo po zwycięstwie nad Elise Mertens i gładkim ograniu Sofii Kenin widać, że greczynka jest bardzo pewna siebie i mocno wierzy w końcowy triumf.

Iga dodatkowo będzie mieć w nogach ćwierćfinał debla, a także, mimo dość pewnego wyniku, ciężki bój z Martą Kostjuk. Jeśli tylko Sakkari będzie trafiać pierwszym serwisem, tenisistka z Raszyna może mieć cały czas pod górkę, i to stromą górkę. W mojej opinii możemy oczekiwać niezwykle zaciętego pojedynku który nie skończy się gładkim zwycięstwem Polki. Wierze w wygraną Igi, ale myślę, że może to być 2:1, dlatego stawiam w tym meczu na M.Sakkari z  dodatkowym handicapem +1,5 seta. Kurs na taki zakład jest atrakcyjny i  wynosi 2,11

Obie zawodniczki uwielbiają grać w turnieju rozgrywanym na kortach imienia  Rolanda Garrosa dlatego innym, ciekawym rozwiązaniem może być pójście w kierunku ilości gemów. Mecz powinien być bardzo wyrównany więc można spróbować zagrać over 21,5 gema wyceniany na 2,3.

Typer Marcin

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *