Szwecja – Polska

ffsz

23.06 18:00
EURO
Typ:

flagapolska

Remis – kurs 3,20

Paznokcie obgryzione, gardła zdarte, ale było warto – w końcu reprezentacja Polski zawalczyło jak przystało na orzełka na piersi. Podczas pierwszego kwadransa nawet największy niedowiarek miał prawo uwierzyć w naszą repre, w szczególności po świetnym uderzeniu Klicha. Widać było gołym okiem, że naszym się chciało, a co więcej byli w tym skuteczni – mam tu na myśli uprzykrzanie życia pomocnikom Hiszpanii. Na osobne pochwały zasługuje Wojciech Szczęsny, który swoimi interwencjami odkupił wszelkie winy.

Szwecja nie dość, że jest niewygodnym rywalem, to na dodatek potrafi mocno postraszyć z przodu. Co prawda, Alexander Isak nie grzeszy skutecznością, ale łatwość z jaką dochodzi do sytuacji strzeleckich, momentami przeraża. Zasieki obronne nie są łatwe do sforsowania – w 6 ostatnich spotkaniach na Euro defensywa Szwedów ani razu nie straciła dwóch bramek, zaś w 7 ostatnich meczach międzynarodowych obrona potrafiła zachować czyste konto do połowy.   

Hurraoptymizm i wysokie morale wlały się do polskich serc po wyniku 1:1 z Hiszpanią. Szwedzi nie pokazują nic wielkiego na tym turnieju, ale są bardzo solidnie zorganizowani, a do tego rzadko popełniają błędy. Będzie niezwykle ciężko stworzyć sytuacje, a co dopiero je wykorzystać. Możecie na mnie wieszać psy, ale Szwecja vs Polska skończy się remisem.

Typer Matys

Mecz będzie twardy, zacięty i o wszystkim może zdecydować 1 bramka. Myślę, że tylko jeden zespół będzie w stanie coś strzelić i mam nadzieję, że będzie to Polska. Zakład BTTS – Nie po kursie 1,9.

Natura człowieka się nigdy nie zmieni. Wygrywamy mecz ze Szwedami a do triumfu prowadzi nas Król Robert I. Na Nich !!! Polska wygra + Lewandowski strzeli gola – kurs 3,55

Zacięty zespół podobny do Słowacji, bardzo gorąco, ogromna presja. To się nie może udać. Szwecja wygra jedną bramką po kursie 4,15. Przepraszam

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *