Szwajcaria – Hiszpania

flagaszwajcaria

02.07 21:00
EURO
Typ:

ff

Wygra Hiszpania i powyżej 2,5 gola – kurs 2,60

Trzeba przyznać, że mało kto spodziewał się takiego ćwierćfinału. Zdecydowanie większe szanse dawano parze Francja – Chorwacja, później Francja – Hiszpania. Helweci, eliminując mistrzów świata po tak emocjonującym i dramatycznym meczu, zrobili coś niesamowitego i na pewno to spotkanie na długo zapadnie kibicom w pamięć. Świetna reklama futbolu.

Hiszpania po niemrawym początku i dwóch remisach, poprawiła sobie morale i „rozstrzelała” Słowację. Spotkanie z Chorwacją podobnie jak mecz Francja – Szwajcaria również było fenomenalne… Cóż to był za dzień na EURO! Niestety, Chorwatom zabrakło sił na dogrywkę. W tej fazie turnieju trudno być pewnym czegokolwiek, ale wydaje mi się jednak że La Furia Roja nabrała rozpędu i nie zamierza się zatrzymać na ćwierćfinale.

Szwajcaria drugiego takiego meczu raczej już nie zagra – za dużo sił włożyli w starcie z Trójkolorowymi. Historia i tak już jest napisana. Liczę co najmniej na połowę emocji z meczów 1/8 finału – jeśli tak się stanie, to będziemy mieli świetne widowisko. Tym razem jednak bez dogrywki.
Stawiam na zwycięstwo Hiszpanii i liczbę goli powyżej 2,5 z kursem 2,6. 

Typer Marcin

W obu ekipach morale wystrzeliło poza skalę i dosłownie każdy spodziewa się bramkostrzelnego widowiska… Będzie dokładnie na odwrót, czyli #Naprzekór – poniżej 2,5 goli po kursie 1,85

Jedni i drudzy sporo strzelają, ale to niedoceniani Hiszpanie zaczynają się rozkręcać. Hiszpania wygra + obie drużyny strzelą gola kurs 3,75 

Gram NaPrzekór, podoba mi się Szwajcaria. Hiszpania coś strzeli ale to Szwajcaria wygra po kursie 11.00

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *