Raków Częstochowa – Piast Gliwice

10.05 18:00
Ekstraklasa
Nasz typ: Świerczok strzeli gola
Kurs: 3,0

Na zakończenie 29. kolejki mamy można powiedzieć mecz na szczycie. Raków walczący o wicemistrza podejmie Piasta walczącego o europejskie puchary.

Typujemy gola J. Świerczoka z kursem 3,0.

Trudny do wytypowania mecz, jeśli chodzi o zwycięzcę. Każdy z zespołów ma swoje atuty, każdy o coś walczy, każdy jest w formie. Dlatego odpuszczam wskazywanie zwycięzcy, czy też ilości bramek. Tym razem skupię się na golu napastnika, a konkretnie Jakuba Świerczoka.

Świerczok jest w kapitalnej formie (4 bramki w ostatnich 2 meczach). Widać po prostu, że jest w gazie. Dobrze, czuje się w pojedynkach 1 na 1, jest silny, zdecydowany. Piast ogólnie bardzo dobrze wygląda w ofensywie, stwarza sobie sporo sytuacji, a co za tym idzie i napastnik Piasta ma swoje okazje, które ostatnio pewnie wykorzystuje. Dodajmy, że z końcem sezonu Świerczokowi kończy się kontrakt i wraca do Ludogorca. Ma tam jednak dość niską klauzulę wykupu, zaledwie 1 mln euro. Myślę, że nie jest to zaporowa cena za takiego napastnika, i na pewno będzie starał się pokazać z jak najlepszej strony w końcówce sezonu, by trafić do jak najlepszego klubu, gdyż nie sądzę by został w Ludogorcu.

Ponadto kurs 3,0 na gola Świerczoka w mojej opinii jest bardzo przyjemny i trochę za wysoki, dlatego z czystym sumieniem go polecam i sam pobieram.

Typer Ekspert Dawid

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *