Strasbourg – AS Monaco

03.03 21:00
Ligue 1
Nasz typ: ilość goli powyżej 2,5
Kurs: 1,85

W 28 kolejce francuskiej Ligue 1, niepokonane od 12 spotkań AS Monaco zagra na wyjeździe z ekipą RC Strasbourg. Rozpędzona drużyna z księstwa wydaje się być faworytem w tym spotkaniu. Już na samo zwycięstwo gości kurs 1,9 wydaje się atrakcyjny. Ja jednak w tym meczu pójdę w kierunku ilości bramek.

Ekipa Niko Kovaca notuje niesamowitą passę i niespodziewanie włączyła się w walkę o mistrzostwo Francji. Wydatnie pomogło im w tym ogranie PSG, które niespodziewanie może w tym sezonie stracić mistrzowski tytuł. Ten sezon we Francji jest niezwykle ciekawy, a monakijski klub swoją atrakcyjną, ofensywną grą tylko zachęca do obejrzenia ich spotkań. Szkoda tylko naszego Radka Majeckiego, ale dajmy mu jeszcze czas, niech na razie zapozna się dobrze z francuskimi ławkami rezerwowych.

Drużyna gospodarzy notuje średnią bramek na mecz na poziomie 2,8, natomiast AS Monaco strzela jeszcze więcej. Ich średnia wynosi 3,4 bramki na mecz. Zespół byłego trenera Roberta Lewandowskiego traci przy tak odważnej grze również sporo bramek. 37 straconych goli w 27 meczach, statystycznie, daje spore szanse drużynie RC Strasbourg na strzelenie bramki.

Jeśli miałbym się bawić w przewidywanie wyniku, stawiałbym 1:2 lub 1:3.
Obstawiam jednak ilość goli w meczu powyżej 2,5 po kursie 1,85.

Typer Marcin

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *