Portugalia – Francja

flagaportugalii

23.06 21:00
EURO
Typ:

flagafrancji

Wygra Francja – kurs 2,30

Francja na własne życzenie zremisowała z Węgrami i znów odniosłem podobne wrażenie jak w meczu z Niemcami. Jakby im się tylko chciało, to mogą w każdej chwili podkręcić tempo. Tylko co? Drugi mecz by im się nie chciało? Dziwne. Znają swoją moc, bo to widać w poszczególnych zagraniach – czuć jakość. Może myśleli jak Polacy przed meczem ze Słowacją, że samo się wygra. Trzeba też docenić Węgrów, bo nikt im za darmo remisu nie dał. Myślę jednak, że jakby zagrali 5 następnych spotkań, Francja zdecydowanie by te 5 meczów wygrała… To jest właśnie urok takich turniejów.

Portugalia mnie nie przekonuje. Skład kosmiczny – gwiazdy mniejsze i większe – oczywiście z Cristiano Ronaldo na czele. Jednak czegoś tam brakuje. Mam wrażenie, że każdego przeciętnego rywala spokojnie ograją, ale jak już trzeba zagrać z kimś poważnym, to zaczyna się robić problem. W nadchodzącym starciu piłkarze z półwyspu Iberyjskiego będą mieli pod górkę.

Pomimo pewnego awansu, Trójkolorowym na pewno będzie zależeć na zwycięstwie – pierwsze miejsce w grupie i trafienie na prostszego rywala w 1/8 brzmi kusząco. Kurs 2,3 na zwycięstwo Francuzów bardzo mi się podoba, więc chętnie go gram.

Typer Dawid

Trójkolorowi robią ogromne wrażenie na papierze, ale na boisku nie potrafią postawić „kropki nad i”. Od samego początku turnieju twierdzę, że Portugalia jest niedoceniana… ilość goli powyżej 3.5 z kursem 4,35

Spodziewam się wyrównanego spotkania. Oba zespoły mają coś do udowodnienia po ostatnich meczach. Mecz może rozstrzygnąć się w ostatnich minutach. Stawiam na remis do 60 minuty spotkania – kurs 2,25.

Dawno nie było typu na brame Ronaldo… Portugalia pokaże się z lepszej strony, jednak Francuski WALEC jest nie do zatrzymania, na pewno nie przez Portugalie. Typ na Gola Ronaldo i zwycięstwo Francji po kursie 11!!

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *