EURO
Typ:

flagadanii

Powyżej 1,5 gola Danii w pierwszej połowie – kurs 4,90

Duńczycy nadspodziewanie dobrze prezentowali się w meczu z Belgią. Myślałem, że będą myślami zupełnie gdzie indziej i nie odegrają już szczególnej roli na EURO 2020. Ku mojemu zdziwieniu, kapitalnie weszli w mecz i szybko strzelili bramkę, brakło kropki nad i. Belgowie w 2 drugiej połowie doszli do głosu głównie dzięki De Bruyne, ale w końcówce Duńczycy znów potrafili mocno przycisnąć. Widać potencjał w tej drużynie.

Rosjanie, jak już miałem okazję napisać, zupełnie nie przekonują, szczególnie w tyłach. Finowie powinni prowadzić już po 5 minutach, no ale VAR i te milimetrowe spalone. Niby przepis to przepis, ale kiedyś ktoś coś mówił o  promowaniu ofensywnej gry. Rosja tym razem nie będzie grać u siebie i to może okazać się gwoździem do trumny.

Prorokuję, że przebieg meczu może być podobny do starcia Rosji w pierwszej kolejce z Belgią, a szczególnie pierwsza połowa. Bramki dla gospodarzy będą od początku wisieć w powietrzu. Ryzykownie, ale myślę, że jeśli tylko Duńczycy wejdą w ten mecz tak naładowani jak z Belgią, to Rosja szybko wywiesi białą flagę. Minimum dwie bramki duńskiego dynamitu w pierwszej połowie i kurs 4,9 to wybuchowe połączenie jak Duński Dynamit.

Typer Marcin

Myślałem, że Rosja wybudzi się ze snu, ale zasnęła jak niedźwiedź na zimę. Morale Duńczyków poszybowały w hen wysoko w górę, daję handicap 1:0 na Danie po kursie 2,85

Dania ciągle może awansować do fazy pucharowej, nawet z drugiego miejsca. W meczu z Belgami pokazali sie z super strony i równie dobrze mogli ten mecz nawet wygrać. Z Rosjanami, którzy nie zachwycają, będzie dużo prościej i niesieni fanatycznym dopingiem kibiców w Kopenhadze poradzą sobie ze Sborną. Goli też nie zabraknie. Dania + over 2,5 . Kurs 2,65.

Duńczycy są w takim ogniu, że na 2 bramkach nie zaprzestaną, typ na powyżej 2,5 bramki po kursie 2,05 jest całkiem przyzwoity.