Porto – Juventus

17.02 21:00
FC PORTO – Juventus Turyn
Nasz typ: Ronaldo strzeli bramkę i Juventus wygra
Kurs: 3,00

C. Ronaldo wraz ze swoim Juventusem wybierają się do Portugalii, gdzie w 1/8 finału LM zagrają z mistrzem tego kraju FC Porto.
Porto, zajmujące 2. miejsce w lidze, to klub , który zawsze ma aspiracje mistrzowskie (jeśli chodzi o ligę oczywiście), ale te chyba niestety trzeba odłożyć na następny sezon. Zespół traci do lidera Sportingu aż 10 pkt, co przy znakomicie grającym w tym sezonie Sportingu, będzie bardzo ciężkie do odrobienia. Po ostatniej serii remisów można odnieść wrażenie, że Porto po prostu jest w lekkim dołku. Wiadomo, że Braga to nie ogórki, ale straty punktów z Boavistą i Belenenses raczej chwały nie przynoszą.

Juventus z kolei, po raz pierwszy od kilka lat, ma spore problemy w lidze. Głównym faworytem do mistrzostwa stał się Inter, bardzo dobrze wygląda także Milan, inne zespoły także nie odpuszczają. Serie A ciekawa jak nigdy 🙂
Od dawna mówi się już otwarcie, że Juventus chce wygrać Ligę Mistrzów nawet kosztem Serie A, i to są te docelowe rozgrywki. Uda się zdobyć przy okazji Scudetto – super, ale ciśnienie na Ligę Mistrzów jest dużo większe. I właśnie po to do Turynu został ściągnięty najlepszy strzelec tych rozgrywek – C. Ronaldo.
Wiadomo, konkurencja w tym sezonie jest ogromna. W gazie są Bayern i Man. City. Ale mając w składzie takiego piłkarza jak Ronaldo celujesz najwyżej jak to możliwe.

Dlatego myślę, że w meczu z Porto zobaczymy mocny Juventus z królem tych rozgrywek CR7. Stąd typ na zwycięstwo Juve i gola Cristiano z kursem 3.0.

Jakby czasami Porto mocno się postawiło i wpadł jakiś remis, jako alternatywę polecam także typ na gola CR7 z kursem 2.0.

Ekspert BetX Dawid