FC Schalke – Mad Lions

05.03 18:00
LOL
Nasz typ: 2
Kurs: 1,53

Drużyna Schalke niestety od jakiegoś czasu nie ma za bardzo z czego się cieszyć. Nie tylko obecnie posiadają najdłuższą serię porażek (sześć z rzędu) wśród wszystkich ekip LEC, ale ich sekcja piłkarska, będąca rdzeniem klubu z Gelsenkirchen, najprawdopodobniej spadnie do drugiej ligi. Do tego problemy finansowe zespołu z Zagłebia Ruhry na kwotę 250 mln euro i potwierdzenie pogłosek o prawdopodobnej sprzedaży slotu w LEC na pewno odbijają się negatywnie na całej atmosferze. Mimo to, podczas streamu Tim Reichert (Chief Gaming Officer) oraz Darius Matuschak (Head of Content), uspokajali że spadek do drugiej ligi rozgrywek w piłce nożnej nie jest równoznaczny ze sprzedażą slota w LEC. Jak ostatecznie sytuacji się skończy? Według zapowiedzi dowiem się na przełomie maja i czerwca.

W kontekście obecnego wyglądu tabeli Schalke przegrywając spotkanie z MAD Lions ma wiele do stracenia. Drużyna z Gelsenkirchen dzieli szóste miejsce z ekipą Excel i Misfits. Kolejna porażka teraz może pokrzyżować plany o wejście do wiosennych play-offów. Ekipa Lwów natomiast będzie chciała w tym tygodniu zapewnić sobie miejsce w kolejny etapie splitu i zdobyć jak najwyższą pozycje przed końcem fazy zasadniczej.

Patrząc po konkretnych zawodnikach należy obserwować formę Neona. Bot line Schalke niestety w ostatnich spotkaniach nie wygląda najlepiej, a fragi w zespole zgarnia głównie teraz Abbedagge na midzie. Podczas drugiego i trzeciego tygodnia, które były najlepszy okresem ekipy z Zagłebia Ruhry w tym splicie Neon grając na Kai’sie wykręcał świetne wyniki. Bez tego ciężko będzie Schalke wygrać. Stąd mój typ jest na MAD Lions w tym spotkaniu.

Typer Ostry

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *