Niemcy – Węgry

flaganiemiec

23.06 21:00
EURO
Typ:

flagawegry

3:0 i K.Havertz strzeli gola – kurs 18,50

Niemcy po bezbarwnym pierwszym meczu bardzo dobrze zaprezentowali się  z  Portugalią. Ograli obrońców tytułu dość wyraźnie z całkowitym kontrolowaniem meczu. Wszędobylski Havertz, który niesamowicie wchodzi w pole karne z drugiej linii. Jest w formie, ma ciąg na bramkę. Dynamiczny Gosens, który pokazał swojemu idolowi, że to raczej Ronaldo powinien prosić o jego koszulkę. Do tego generał Kimmich, rozprowadzający każdą akcję Die Mannschaft. Wszystko zadziałało tak jak należy. Niemiecka maszyna nabiera rozpędu.

Węgrzy zrobili więcej, niż się po nich spodziewano. Jeden punkt w grupie śmierci – trzeba przyznać, że to bardzo dobry wynik. Francja z takim potencjałem ofensywnym została zatrzymana. Uważam, że drugi taki mecz Węgrom na tych mistrzostwach już się nie uda. Dodatkową mobilizacją dla Madziarów była gra przed własną publicznością i chęć dostarczenia im pozytywnych emocji. Teraz mecz na Allianz Arena – będzie trudniej.

Nie widzę szansy nawet na bramkę dla naszych bratanków. Niemcy powinni łatwo wygrać to spotkanie i liczyć na korzystny wynik w drugim meczu, który da im pierwsze miejsce w grupie. Stawiam na dokładny wynik 3:0 i dodatkowo, że jedną z bramek strzeli Kai Havertz. Typ ryzykowny ale wynagrodzony wysokim kursem 18,5

Typer Marcin

Niemcy wjechali z buta w Portugalię i wyłamali wszystkie zamki. Jak „Die Mannschaft” się rozpędzi, to nie ma zmiłuj się. Nie będzie litości od samego początku.

Niemcy w gazie po efektowanym zwycięstwie. Pewniutko wygrywają z Węgrami bez straty gola. Kurs 1,85

Niemcy wygrają 2:1. Trzeba coś nadrobić w tabeli. Kurs 10,50

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *