Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

03.04 17:30
Ekstraklasa
Nasz typ: Legia wygra i poniżej 3,5 bramek
Kurs: 2,25

Po emocjonującej przerwie na mecze reprezentacyjne wracamy do piłki klubowej i naszej ukochanej (chyba bez wzajemności) Ekstraklasy. W 23 kolejce królowej lig czeka nas starcie na samym jej szczycie. Lider z warszawy podejmuje drugich w tabeli Portowców. Czeka nas niesamowity paździerz mecz i wiele emocji.

Legia wygrywając to spotkanie praktycznie zapewni sobie tytuł mistrzowski, ponieważ tylko katastrofa spowodowałaby, że inny scenariusz mógłby się spełnić. Dlatego też Wojskowi wyjdą na ten meczu bardzo zmotywowani i pewni swego. Czesław Michniewicz na pewno starannie przepracował okres przerwy w rozgrywkach i poprawił grę defensywną swojego zespołu.

Pogoń po złapaniu zadyszki na początku roku, wygrała dwa ostatnie mecze i wraca na właściwe tory. Bardzo solidna defensywa i mocne stałe fragmenty gry to główne atuty Portowców, jednak wydaje mi się, że jest to za mało aby pokonać rozpędzoną, zmierzającą po tytuł Legię. Myślę, że Wojskowi wygrają ten mecz skromnie 1:0 lub 2:0. Stawiam na wygraną Legii i ilość goli w meczu poniżej 3,5 co daje nam kurs 2,25.

Typer Marcin

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *