Team Vitality vs SK Gaming

05.03 21:00
LOL
Nasz typ: 2
Kurs: 1,39

SK Gaming może pochwalić się ostatnio bardzo dobrą serią zwycięstw. Pięć sukcesów z rzędu na tyle znacząco podwyższyło pozycje ekipy SK, że z wynikiem 8-5 zajmują teraz to samo, trzecie miejsce wraz z MAD Lions. Wielkim szczęściem dla zespołu SK jest fakt, że w pierwszym spotkaniu, w ramach siódmego tygodnia rozgrywek, zawalczą z Team Vitality. Daje to okazje do zaliczenie kolejnego sukcesu i wyprzedzenia MAD Lions. Jednak czy Vitality będzie się skutecznie opierało? 

Vitality mając teraz w swojej ekipie byłego strzelca SK Gaming – Crownshota – i grając pod niego prezentuje się lepiej, gdy na bocie grał Comp, jednak ta zmiana nie jest znacząca. W czwartym tygodniu rozgrywek, gdy Crownshot wrócił do LEC, Vitality swoje oba mecze przegrało. W tym jedną z tych porażek było spotkanie na SK Gaming właśnie. Ostatnim sukcesem francuskiej drużyny było dość zaskakujące pokonanie Fnatic.

Reasumując, bardzo odważni mogą stawiać #NaPrzekór na zamykające w tabeli Vitality, ale ja proponuje stawiać na SK Gaming, w szczególności, że porażka z drużyną z końca tabeli LEC może kosztować ich miejsce w play-offach. Tego SK zdecydowanie by nie chciało…

Typer Ostry

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *