Hiszpania – Polska

ff

19.06 21:00
EURO
Typ:

flagapolska

1/1 + powyżej 3,5 gola – kurs 4,35

Mecz otwarcia zaliczony, czas na mecz o wszystko. Tradycyjne menu Polskiej reprezentacji w XXI wieku na dużej imprezie realizowane bez zarzutu. Raz tylko, na pamiętnym EURO 2016 postanowiliśmy się wyłamać, ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Nadzieja w tym, że mecz o honor zazwyczaj gramy dobrze i nie przegrywamy. Najpierw jednak czas na Hiszpanię.

Logistyka turnieju nie sprzyja Polakom i po meczu w Rosji muszą przenieść się na drugi koniec Europy. Wynik meczu Hiszpanii również nie sprzyja. Remis ze Szwedami stawia Hiszpanów pod ścianą. Muszą wygrać. Nie widzę ratunku dla naszego zespołu, tym bardziej że nawet „Jezus” nas opuścił.

Szwedów uratował Olsen i bardzo solidna defensywa. Może gdyby Król Artur wrócił (forma z meczu z Niemcami)… niestety to se ne vrati, musimy wierzyć w Wojtka. Co do defensywy, nasza obrona w oczach Hiszpanów musi wyglądać jak pusta autostrada. Obawiam się, że będą wjeżdżać w nasze pole karne bez najmniejszego wysiłku, a wynik 3-4:0 będzie najniższym wymiarem kary. Pierwszy raz stawiam cokolwiek przeciwko reprezentacji Polski, ale dłużej tak się nie da. Ten związek musi przejść solidny wstrząs, typ na to spotkanie – Hiszpania wygra 1. Połowę i cały mecz, dodatkowo padnie powyżej 3,5 gola, kurs 4,30.

Typer Marcin

Wystarczy, że zremisujemy z Hiszpanią i wyjdziemy…. a nie, czekaj… Dobra, na spokojnie – wiadomo, że Hiszpania, ale Polska coś tam wkula typ wygra Hiszpania/obie drużyny strzelą gola – TAK (kurs 3,35) 

Ogólnie w życiu jestem optymistą, ale w tym meczu jestem przede wszystkim realistą. Ciężko szukać dla Polski pozytywów w tym spotkaniu, a Hiszpania ze wszystkich potęg, chyba nie leży nam najbardziej. Obawiam się, że przegramy to z kretesem min. 3 golami. Kurs 3,65. Ech… ciężko się pisze takie komentarze

Przewidziałem poprzedni mecz Polaków, przewiduje i dzisiaj, Lewandowski strzela brame a Polacy remisują 1:1 z Hiszpanią po kursie 13,00 (Nie no wiem, że przegrają 4:1 ale wierze, że piłkarze coś sobie muszą udowodnić)

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *