Arsenal Londyn – Slavia Praga

08.04 21:00
Liga Europy
Nasz typ: Slavia strzeli gola
Kurs: 1,75

W pierwszym meczu ¼ finału Ligi Europy faworyzowany Arsenal podejmie Slavię Praga.

Typujemy przynajmniej 1 gola drużyny z Czech z kursem 1,75.

Arsenal kolejny sezon spisuje się poniżej oczekiwań. Czas chyba powoli przyzwyczaić się, że to po prostu dobra drużyna z aspiracjami na miejsce co najwyżej w TOP4 przy dobrych wiatrach, ale niestety nic więcej. Dodatkowo ich forma ostatnio nie jest najwyższa, a obrona na pewno nie jest ich atutem. I właśnie tutaj upatruję szansy na powodzenie typu.

A ich rywalem jest niebyle kto, bo zdecydowany lider czeskiej 1. Ligi – Slavia Praga 😊. Nie jest to oczywiście jakaś europejska potęga, ale fakt, że prowadzą w lidze z 14-pkt przewagą, a także wyeliminowali w Lidze Europy zespoły, w których raczej nie byli faworytami (Leicester i Rangers), wzbudza respekt. Slavia także bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach, gdzie ostatnią porażkę poniosła 10.12.2020 r. (w ogóle to była ich ostatnia porażka, od tamtego czasu są niepokonani).

Z tych dwóch krótkich analiz, powstaje nam obraz – Slavia nie przegra i coś strzeli. Tego, że nie przegra nie jestem zbyt pewien, ale że strzeli już bardziej. I to jest mój główny typ. 

Typer Ekspert Dawid

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *