Francja – Szwajcaria

flagafrancji

28.06 21:00
EURO
Typ:

flagaszwajcaria

Mbappe strzeli gola – kurs 2,50

Francja jak do tej pory jeszcze się nie rozkręciła. Mimo to, zajęli dosyć pewnie pierwsze miejsce w grupie. Potencjał Trójkolorowych jest ogromny, sięgający zdobycia mistrzostwa Europy. Griezmann swoją bramkę ma, Benzema zabłysnął w meczu z Portugalią. Z ofensywnej trójcy tylko Mbappe nie ma liczb – miał trochę pecha, trochę zabrakło precyzji – w meczu przeciwko Szwajcarom, na pewno będzie zdeterminowany by to zmienić.

Szwajcaria swoje już zrobiła, z grupy wyszli. Ich gra nie przekonuje mnie na tyle, aby dać im jakiekolwiek szanse z Francją. Wszystko zależy od tego, czy Shaqiri będzie mieć swój dzień. Helweci to jednak za mało jakości w porównaniu do Mistrzów Świata. Czas się pożegnać. Mam nadzieję, że w dobrym stylu.

Wracając do ofensywy Francuzów. Myślę, że Francja może mieć naprawdę dużo okazji do zdobycia bramek. Mbappe będzie polował na pierwszą bramkę w turnieju i jeśli tylko będzie mieć okazję, to nie powinien się bawić tylko kończyć z zimną krwią. Czuje tu duże prawdopodobieństwo bramki w jego wykonaniu, a kurs 2,5 też nie odpycha.

Typer Dawid

Czekam aż Francja odpali na wszystkich cylindrach… Handicap -2.5 bramki na Trójkolorowych z kursem 4,95

w fazie pucharowej Francuzi odpalą działa. Francja wygra min. 2 brakami. Kurs 2,50.

Wysokie kursy i Shaqiri zawodzą mnie rzadko, spróbujmy gol Szwajcara oraz wygraną Francji po kursie 19.00

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *