Legia Warszawa – Wisła Płock

20.02 15:00
Ekstraklasa
Nasz typ: 1 (Legia) i ponad 2,5 bramki
Kurs: 2,15

Legia w poprzedniej kolejce zaprzepaściła szanse na dogonienie Pogoni w tabeli i dalej znajduje się w pozycji goniącego. Pogoń teraz zagra ciężki mecz w Krakowie z dobrze przygotowaną do rundy wiosennej Wisłą i również w tej kolejce może zgubić punkty. Jest to zdecydowanie dobra okazja dla Legii która podejmie przy Łazienkowskiej 3 również Wisłę ale tą z Płocka.

 

Nafciarze wygrali 4 mecze z rzędu i niespodziewanie pną się w górę tabeli. Nie wydaje mi się jednak żeby ta passa została przedłużona. Z Zagłębiem wygrali dzięki nieudolności obrońców z Lubina, natomiast mecz Lechem obecnie wygrałoby nawet Coco Jambo Warszawa, a i LZS Chrząstawa miałby szanse na korzystny rezultat. Legia w meczu z Jagą nie wygrała tylko dlatego, że szwankowała skuteczność (być może również dlatego, że świetnie w defensywie zagrał Kris Twardek vide Bogdan Zając). 18 strzałów, 2 w porzeczkę, 5 celnych, Xg na poziomie 2,76. Wszystko w tym meczu przemawiało za wojskowymi.

 

Moim zdaniem w sobotnim meczu wojskowi będą bardziej skuteczni i strzelą co najmniej 2 bramki. Zmiana ustawienia i stylu gry otwiera Legionistą więcej opcji w ofensywie przez co stwarzają sporo okazji bramkowych. Defensywa jak zwykle nie jest zbyt szczelna i mogą stracić jakąś bramkę. Przewiduje wynik 2:1 lub 3:1 dla Legii.

Ostatecznie polecam typ na zwycięstwo Legii i ilość bramek w meczu powyżej 2,5, co daje nam kurs 2,15.

Typer Marcin

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *