Chorwacja – Hiszpania

flagachorwacja

28.06 18:00
EURO
Typ:

ff

Chorwacja wygra (remis=zwrot) – kurs 4,55

Chorwacja zaliczyła dwa bezbarwne mecze grupowe – przegrała z Anglią (0:1) i zaledwie zremisowała z Czechami (1:1). Zespół Zlatko Dalica pokazał swoją prawdziwą twarz w starciu ze Szkotami – nie dość, że Chorwaci grali o awans, to na dodatek zrobili to w pięknym stylu (3:1, patrz gol Modrica). Oczywiście, na tle Szkotów to żaden wyczyn, ale momentami Kockasti przypominali starą, dobrą ekipę z Bałkanów.

Hiszpanie długo nie mogli odpalić na tym turnieju, aż w końcu trafili na Słowację (5:0) – padły co prawda dwa gole samobójcze, ale warto dodać że Morata nie wykorzystał rzutu karnego. Hiszpania rozwinęła skrzydła, ale też nie wpadajmy w hurraoptymizm, ponieważ Słowacja była jedną z najgorszych ekip na turnieju pod względem piłkarskim (dalej nie wiem jak Polska z nimi przegrała…)

W 5 z ostatnich 7 bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi zespołami padały minimum 3 gole więc sytuacji bramkowych nie powinno zabraknąć. Piłkarze obu drużyn przystąpią do meczu z wysokim morale, ale jak dla mnie valuebet leży po stronie Chorwatów, stąd typ na Chorwacja remis-zwrot po kursie 4,55.

Typer Matys

Hiszpanie nie zachwycają. Nie wróżę im sukcesu na tym turnieju. Chorwacja z podpórką – kurs 2,30

Dziwi mnie wysoki kurs na over 2,5 gola. Aż 2,05. Dwie ofensywne drużyny, grające fajny, miły dla oka futbol. Jak dla mnie minimum 3 gole

Czekam na przebudzenie Moraty i pokazanie klasy Hiszpanii, dość już tych underdogów na tym Euro. Morata gol oraz wygrana Hiszpanii po kursie 3,20

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *