Czechy – Anglia

gaczechy

22.06 21:00
EURO
Typ:

flagaanglia

Remis w 1 połowie – kurs 2,20

Turcy zawiedli w roli czarnego konia turnieju i jeśli miałbym wskazać kto ich zastępuje w tej roli, to bez wahania stawiam na Czechów. Niezwykle wybiegana i zgrana drużyna, która może porządnie namieszać. Jeśli miałbym wskazywać słabsze punkty, to według mnie są to skrzydła. Jankto i Masopust nie dają w ofensywie za wiele, przez co Czesi nie mają też wielu sytuacji bramkowych.

Anglia niby gra ładnie, niby konstruuje akcje, zbliża się do pola karnego, ale ciągle czegoś brakuje. Ostatnie podanie zawodzi, skuteczność zawodzi, brakuje szczęścia. Tylko 3 celne strzały Anglików w dwóch meczach. Nie jest to statystyka którą można się chwalić, a nawet jest to poniżające dla Synów Albionu, którzy na dodatek grają przed własną publicznością.

Dopóki Czesi będą mieli siły, dopóty Anglia atakując może odbijać się jak od ściany. W meczu możemy nie uświadczyć zbyt wielu bramek, tym bardziej, że remis urządza oba zespoły. Myślę, że ewentualne zwycięstwo jednej z ekip może zostać klepnięte pod koniec spotkanie, dlatego mój typ na ten mecz remis do przerwy – kurs 2,2

Typer Marcin

Nikt nie docenia Czechów, a nie jeden przecenia Anglię. Oba zespoły powinny w tym meczu pokazać swój potencjał ofensywny więc typ na ilość goli powyżej 2.5 po kursie 2,25

Paradoksalnie w tej grupie lepiej zająć 2.miejsce, gdyż zwycięzca trafia na drugi zespół z grupy śmierci, czyli prawdopodobnie na Niemcy lub Francję. Myślę jednak, że Anglicy nie będą w ten sposób kalkulować i będą chcieli pokazać siłę pewnie pokonując Czechów. Stawiam na zwycięstwo Anglii – kurs 1,6.

Czechy na tym turnieju grają WSPANIALE, BTTS 2,35 to dla nich i tak za mało.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *