EURO
Typ:

gaczechy

Ilość goli powyżej 2,5 – kurs 2,20

Chorwacja przegrała z Anglią 0:1, ale był to najniższy wymiar kary dla Vatreni, którzy nie byli w stanie wykreować klarownej sytuacji podbramkowej. Forma strzelecka piłkarzy Zlatko Dalica w 2021 roku pozostawia wiele do życzenia – w 6 ostatnich spotkaniach Chorwaci tylko raz zdobyli więcej bramek niż jedna i to przeciwko słabiutkiej Malcie (3:0). Natomiast od mundialu w Rosji, Chorwaci spisują się na wyjazdach fatalnie – zaledwie 2 zwycięstwa w 15 delegacjach.

Niedoceniana ekipa Czech pokonała Szkocję 2:0, a popis umiejętności strzelecki pokazał Patrik Schick, który kapitalnym uderzeniem z połowy zdobył jedną z najładniejszych bramek turnieju. Tym samym, reprezentacja Czech przerwała serię 4 meczów bez zwycięstwa.

Chorwaci pozostają niepokonani w trzech ostatnich starciach z Czechami – 1 zwycięstwo i 2 remisy. Nasi południowi sąsiedzi mają wszelkie argumenty, by sprawić niespodziankę w starciu z wyżej notowanym rywalem, ale nie można zapominać, że Chorwaci grają o być albo nie być w turnieju. Nieprzewidywalna Chorwacja i podbudowana reprezentacja Czech, stawiam na ilość goli powyżej 2.5 po kursie 2,20.

Typer Matys

Czesi zaimponowali mi swoim wybieganiem i zespołowością, do tego szczypta magii Schicka. Myślę, że możemy powoli żegnać wielką Chorwację. Mój typ to X2 i poniżej 3,5 goli – kurs 2,0.

Podobali mi się Czesi w pierwszym meczu. Naprawdę fajnie ułożona drużyna. Pytanie, czy Szkoci po prostu nie są słabi… Wydaje mi się, że nie i zaryzykuję wygraną Czechów również z faworyzowaną Chorwacją. W przypadku remisu mamy zwrot. 2 DNB po kursie 2,5

W tym turnieju roi się od karnych, obastawiam, że i w tym meczu jakiś się pojawi po kursie 2,95