Austria Macedonia Północna

flagaaustria

13.06 18:00
EURO
Nasz typ:

flagamacedonia

1 i poniżej 3,5 gola – kurs 2,15

Zmagania w grupie C rozpoczynamy meczem Austrii z Macedonią Północną.

Nasz grupowy rywal z eliminacji do Euro jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie ma co się dziwić. Większość zawodników Austrii gra w Bundelidze, czyli TOP 4 lig na świecie. Ich kapitanem jest, chyba można tak powiedzieć, jedna z gwiazd Euro, Alaba, który zapewne będzie grał na pozycji środkowego pomocnika i raz po raz napędzał akcje Austriaków. Myślę, że skutecznie.

A Macedonia… praktycznie mógłbym napisać to samo co o Finlandii. Po prostu nie pasują do tego grona. Do Euro dostali się bocznymi drzwiami, przez Ligę Narodów. Nie sądze by odegrali jakąś większą rolę na Euro.

Austria musi to spotkanie wygrać bo łatwiejszych pojedynków już na turnieju nie będzie. Kolejni rywale to Holandia i Ukraina, a awans z grupy to cel minimum. Stawiam, że spokojnie wygrają 2:0 lub 3:0 kontrolując cały mecz i specjalnie się nie przemęczając.

Typer Dawid

Debiutant z Macedonii Północnej zderzy się z austriacką rzeczywistością i to nie będzie miłe spotkanie. W dwóch ostatnich bezpośrednich starciach, każda ze stron potrafiła znaleźć drogę do bramki – typuję obie drużyny strzelą gola po kursie 2,20.

Nie wydaje mi się aby Macedonia znalazła drogę do bramki Austriaków. Większą część meczu będą się bronić, a okazji do zdobycia bramki będzie jak na lekarstwo. Austria ma wymarzonego przeciwnika aby dobrze wejść w turniej. Stawiam na czyste konto Austrii – kurs 2,00

Austria strzeli TYLKO 2 brameczki, typ był uzgadniany z moim tatą i wujkiem przy grillu, więc musi wejść – kurs 3,55

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *