Anglia – Szkocja

flagaanglia

18.06 21:00
EURO
Typ:

flagaszkocja

Anglia + powyżej 2,5 gola – kurs 2,10

W grupie D mamy pojedynek wewnątrz brytyjski. Anglicy w pierwszym meczu, po niezbyt porywającej grze pokonali Chorwację 1:0. Całe spotkanie odnosiłem wrażenie, że Anglicy jakby chcieli, to w każdej chwili mogli wrzucić drugi, trzeci bieg i jeszcze bardziej podkręcić tempo. Jednak tak się nie stało i dość spokojnie dowieźli 1:0 do końca meczu. Chorwaci co prawda mieli swoje okazje, ale nic wybitnie klarownego. W meczu ze Szkocją myślę, że zobaczymy już znacznie większy pokaz siły ze strony Anglików, tym bardziej, że to taki wyspiarski pojedynek ważny dla kibiców. Synowie Albionu będą chcieli pokazać klasę i zdecydowanie zwyciężyć.

Szkocja z kolei jest w dość ciężkim położeniu po pierwszym meczu. Porażka z Czechami mocno skomplikowała drogę do awansu, a wcale w tym meczu nie wyglądali źle. Stworzyli sobie aż 19 sytuacji bramkowych, dwa razy więcej od Czechów. Zdecydowanie brakowało ostatniego, dokładnego podania i skuteczności – po prostu jakości. Z Anglikami na pewno będzie dużo trudniej o dogodne sytuacje, ale myślę, że kilka okazji stworzą, może nawet coś wpadnie do sieci.

Anglicy pokażą klasę w tym spotkaniu, wygrywając ze Szkocją i zgłaszając swoje aspiracje do tytułu. Przewiduję 3:0, 3:1 w tym spotkaniu dlatego bardzo podoba mi się typ Anglia wygra + powyżej 2,5 gola z kursem 2,1 i to właśnie gram.

Typer Dawid

Angielski sznyt i futbol najwyższych lotów kontra toporna i twarda gra Szkotów. Synowie Albionu dopiero się rozkręcają i powinni pokazać swój potencjał właśnie w tym meczu. Czas na zabawę Anglia handicap -2.5  po kursie 3,55.

Anglia pewnie wygra, ale Szkoci powinni postawić trudne warunki. Stawiam poniżej 2,5 gola kurs 1,95

Przewiduje ostry pojedynek, strzelmy w 4 kartki po kursie 4,23, więcej się w kieszeni arbitra nie zmieści.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *