EURO
Typ:

flaganiemiec

Remis i poniżej 2,5 gola

Szykuje nam się klasyczne starcie na Wembley, pytanie tylko czy znów nie trafi nam się z dużej chmury mały deszcz? Anglia nie straciła bramki w meczach grupowych, ale z przodu pozostała zbyt powściągliwa – 1:0 z Chorwacją, 1:0 z Czechami i bezbramkowy thriller ze Szkocją. Harry Kane jeszcze nie trafił do siatki, a angielski atak wygląda jakby miał tylko pomysły do linii pola karnego.

Niemcy po pełnym zamuleniu przeciwko Francji (0:1), otrząsnęli się w starciu z Portugalią (4:2), tylko po to by prawie wylecieć poza burtę turnieju w niesamowitym spotkaniu z Węgrami (2:2). Niemcy jak to Niemcy, zagrali do końca i sięgnęli po swoje, ale jakby nie patrzeć, to obrona Die Mannschaft straciła aż 5 bramek w trzech meczach.

Head-to-head nieznacznie przemawia na korzyść Niemiec: 15 zwycięstw, 4 remisy i 13 porażek. Na przestrzeni 7 ostatnich bezpośrednich spotkań, Niemcy aż 4 razy sięgnęli po zwycięstwo, wliczając w to dwie wygrane po serii rzutów karnych (1996 i 1990 rok). Piłkarze Joachima Loewa zdają sobie sprawę, że nie mogą popełnić zbyt dużo błędów w obronie, bo potencjał ofensywny Anglii jest ogromny, choć jeszcze nie dał o sobie znać w tym turnieju. Typuj niski remis w regulaminowym czasie gry i ilość goli poniżej 2,5 z solidnym kursem 3,80.

Typer Matys

śmierdzi mi tu bezbramkowym remisem i karnymi na koniec. Stawiam dokładny wynik 0:0 po kursie 10

lecimy grubo z „łamańcem” 1.połowa/mecz, czyli Niemcy wygrana do przerwy, Anglicy zwycięstwo w regulaminowym czasie gry z kursem… 35!

Anglia wreszcie dobudzona, Niemcy do domu. Wygrana Anglii w obu połowach po kursie 5,00