Manchester City – Chelsea

29.05 21:00
Liga Mistrzów
Nasz typ:
X – remis – kurs 3,50

Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy The Blues dwukrotnie pokonali The Citizens – w półfinale Pucharu Anglii (1:0) i w meczu wyjazdowym Premier League (2:1). Chelsea pozostaje niepokonana w 11 z ostatnich 12 spotkań Champions League, co tylko potwierdza solidną obronę zespołu z zachodniego Londynu. Warto dodać, że aż 7 ostatnich potyczek Ligi Mistrzów z udziałem Chelsea, zakończyło się wynikiem poniżej 2,5 bramek.

W połowie maja Manchester City zapewnił sobie siódme w historii klubu mistrzostwo Anglii i od tamtego czasu nieco ściągnął nogę z gazu. W kolejnych spotkaniach zawodnicy Pepa Guardioli wymęczyli zwycięstwo nad Newcastle (3:4) i niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Brighton (3:2). Dopiero w domowym starciu z Evertonem, Obywatele pokazali pełnie swoich możliwości strzeleckich i skasowali 5:0 ekipę Carlo Ancelottiego. The Citizens strzelali minimum 2 gole w siedmiu ostatnich spotkaniach Ligi Mistrzów.

Ciekawa sprawa – w 5 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami ani raz nie padł remis. W tym czasie, to Chelsea zanotowała lepszy bilans 3-2. The Blues znakomicie radzą sobie w obronie, z kolei The Citizens dysponują większą siłą rażenia w ataku. Spodziewam się zaciętego spotkania i remisu w regulaminowym czasie gry po solidnym kursie 3,50.  

Dodatkowe typy:
– ilość goli poniżej 2,5 – kurs 1,65
– dokładny wynik 1:1 – kurs 6,60

Typer Matys

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *