Śląsk Wrocław – Podbeskidzie B-B

20.04 20:30
Ekstraklasa
Nasz typ: Wygra Śląsk i więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,75

Mecz dwóch drużyn walczących o zupełnie różne cele. „Górale” walczą o „życie”, a Śląsk stara się udowodnić, że jest bardzo dobrą drużyną, której dotychczas brakowało jedynie odpowiedniego trenera. Trenera z autorytetem w rodzaju Jacka Magiery, który już niejeden raz pokazał, że czego dotknie to zmienia się w coś bardziej wartościowego.

Mimo, że ostatnie wyniki obu drużyn, jak również historia spotkań pomiędzy nimi na to nie wskazują, to jednak wydaje się, że motywacja i ambicje pokazania na co stać obie drużyny, zdecydowanie przeważą. Należy też zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie u obu zespołów mocno kuleje defensywa. Nie bez znaczenia pozostaje też, fakt, że w tym roku pogoda zdecydowanie nie rozpieszczała piłkarzy i być może wraz z małym ociepleniem i poprawiającą się jakością boisk, ich gra stanie się płynniejsza, szybsza, a zatem obfitująca w więcej okazji strzeleckich.

Stawiam na „combo” ambicji Górali i motywacji/siły autorytetu Jacka Magiery, co sprawi, że żadna minuta meczu nie będzie zmarnowana na oczekiwanie na gwizdek.

Alternatywnie dobrym typem wydaje się być: Obie strzelą po kursie 1,85

Typer Mateusz Banaś

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *