ZAWIERANIE ZAKŁADÓW .

Kupon bukmacherski to rodzaj dowodu zawarcia zakładów.

Kupon potwierdza zawarcie zakładów i jest dowodem wypłaty wygranej.

Zawarcie kuponu w BetX jest możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji.

Wybierz interesujące Cię spotkanie, kliknij w typ, który chcesz zagrać. Po prawej stronie pojawia się Twój kupon. Wybierz stawkę i kliknij „Obstaw”.

Polecamy skorzystać z wyszukiwarki (poznasz ją po ikonie lupki - napisie "Wyszukaj ofertę lub kupon"), która znajduje się z prawej części strony. Za jej pomocą znajdziesz interesujące Cię wydarzenie. Możesz oczywiście skorzystać ze standardowej oferty, która znajduje się po lewej stronie i jest podzielona według dyscyplin.

Przy każdym spotkaniu, po prawej stronie znajduje się kółko, gdy na nie klikniesz, przedstawione zostaną Ci wszystkie statystyki dotyczące danego spotkania. Możesz również skorzystać z opcji „Statystyki”, które znajdują się nad naszą ofertą.

BetX jako legalny bukmacher, zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych zobligowany jest do odprowadzania 12% podatku od każdej stawki zakładu oraz dodatkowego podatku 10% przy uzyskaniu wygranej większej niż 2280 PLN.

Po kliknięciu w swój login znajdziesz swoje zakłady w zakładce „Kupony”.

Nie, nie ma możliwości anulowania zawartego zakładu.

Zakłady rozliczane są na bieżąco, zaraz po ich zakończeniu.

Są to zdarzenia z podwyższonym kursem. Zdarzenie z podwyższonym kursem można zagrać jako kupon SOLO albo kupon AKO albo kupon SYSTEMOWY łącząc z całą ofertą zakładów sportowych. Promocją objęte są wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej (prematch).

Combo Box to propozycja gotowych zakładów, przygotowana przez Bukmachera, oferująca znacznie wyższe kursy, niż w przypadku pojedynczego dodawania tych samych zdarzeń na kuponie.

a) Gdy przynajmniej jeden z zakładów wchodzących w skład Combo Box będzie przegrany, cały Combo Box zostanie rozliczony jako przegrany.
b) Gdy przynajmniej jeden z zakładów wchodzących w skład Combo Box zostanie rozliczony jako zwrot (kurs 1,0), cały Combo Box zostanie rozliczony jako zwrot(kurs 1,0), pozostałe wyniki zakładów wchodzących w skład Combo Box nie mają znaczenia.
c) Jeśli jakieś spotkanie/mecz wchodzące w skład Combo Box zostanie przesunięte – zarówno to spotkanie/mecz jak i Combo Box pozostają ważne, a mecz/spotkanie jest traktowane jak pochodzące z normalnej oferty.
d) Jeśli jakieś spotkanie/mecz wchodzące w skład Combo Box nie zostanie rozegrane, cały Combo Box zostanie automatycznie unieważniony i rozliczony jak zwrot (kurs 1,0)