BetX Zakłady Sportowe – bukmacher jakiego szukałeś!

  • BetX – to nie jest kolejny bukmacher, który pod pozorem dawania Ci czegoś, jednocześnie zabiera, nakłaniając do brania udziału w promocjach, w których warunki są nierealne do spełnienia.
  • BetX – to nie jest bukmacher, w którym musisz czytać podejrzane regułki, napisane małą czcionką obok gwiazdki.
  • BetX – to nie bezduszna korporacja, w której jesteś jednym z setek tysięcy klientów.
  • BetX – to nie jest Bukmacher, który wie lepiej od Ciebie, czego potrzebujesz!
  • BetX – to nie jest miejsce, gdzie musisz być ekspertem, śledzącym sport 24h na dobę, aby dobrze się bawić i trafnie odgadywać przebieg zdarzeń sportowych.

BetX Zakłady Sportowe – to Bukmacher stworzony z pasją, przez pasjonatów, miłośników wszelkiego rodzaju gier i zakładów. Firma rodzinna złożona z ludzi takich jak Ty. BetX każdego dnia, małymi krokami, staje się lepszym i ciekawszym miejscem do gry. Wsłuchujemy się w głosy naszych Graczy i chcemy być miejscem, w którym sami chcielibyśmy z przyjemnością spędzać jak najwięcej czasu.

  • Bonusy lojalnościowe dla wiernych graczy? To my – BetX! Grasz to masz!
  • Szeroka, dedykowana polskiemu graczowi oferta zakładów sportowych i na żywo? To my – BetX! Każdy może obstawiać!
  • Szeroki wybór gier karcianych i wirtualnych? To my – BetX! Każdy może obstawiać!
  • Aplikacje mobilne na smartfony? To my – BetX! Możesz obstawiać wszędzie gdzie jesteś!

Akcje promocyjne, bonusowe, gra bez podatku, zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady. Niemal każdego dnia czeka na Ciebie coś ciekawego na ebetx.pl

Dedykowana obsługa gracza, sponsoring ciekawych wydarzeń sportowych, klubów i zawodników, cashouty, szybkie wpłaty i wypłaty, a także czat do rozmów z innymi graczami – pasjonatami sportu jak Ty!

Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie już teraz w BetX, a każdy kolejny tydzień szykuje się wyjątkowo, tak byście mogli cieszyć się grą na wszelkie, coraz ciekawsze i nowocześniejsze sposoby. Jesteśmy dla Was – drodzy gracze, o każdej porze dnia i nocy!

Każdy nowy gracz decydujący się na rejestrację w BetX, to dla nas ogromne wyróżnienie i ciążąca na nas odpowiedzialność! Jesteśmy dumni, że nasza pasja do sportu przyczynia się do powiększania się grona użytkowników BetX. Każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie! Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Ze sportowym pozdrowieniem,

BetX – Twój Bukmacher. Bukmacher z pasji do sportu!