support

Oferta powitalna BetX & RESPAWN

BetX i RESPAWN łączą siły! Wszystko to dla fanów Esportu i konkretnych graczy! Jedyna w Polsce oferta powitalna dedykowana dla Esportu! Wiemy co jest pięć. Jazda! Wpłać minimum 10 PLN, postaw pierwszy zakład, a jeżeli nie wejdzie to zgarnij Cashback 50% w gotówce. W kolejnym kroku odbierz Freebet o wartości 50% Twojej wpłaty, a następnie zapewnij sobie dodatkowe 50% środków na grę korzystając z bonusu od depozytu! Pamiętaj, że promocja dotyczy tylko i wyłącznie oferty Esportowej!

Koniecznie zapoznaj się z warunkami promocji! Jej kolejne kroki będą aktywowane po spełnieniu warunków depozytu oraz obrotu środkami pochodzącymi z Twoich wpłat.

info

DODATKOWE INFORMACJE

FAQ

Promocja skierowana jest do Nowych Graczy, którzy dokonali rejestracji poprzez stronę www.respawn.pl lub użyli kodu RESPAWN w trakcie rejestracji na stronie lub w aplikacji BetX

Nowy Gracz po założeniu konta powinien wykonać trzy kroki związane z depozytami, opisane w regulaminie promocji

Minimalny depozyt to 10 PLN. Jeżeli pierwsza wpłata nowego Klienta będzie niższa – automatycznie korzysta ze standardowego bonusu powitalnego BetX.

Od 1.04.2023 do odwołania

W promocji otrzymujesz jeden cashback w formie gotówki, zabezpieczający 50% pierwszego przegranego kuponu, freebet w drugim kroku promocji, który możesz wykorzystać na zdarzenia z oferty sportowej (Prematch lub LIVE), natomiast w trzecim kroku zasilenie konta w formie gotówki na saldo Gracza po spełnieniu warunków obrotu.