GOL NA EURO = 20 PLN FREEBET 

Tylko u nas grad bramek, to także grad kasy! Obstaw co najmniej jeden z dzisiejszych meczów Euro – jeśli padnie gol w danym meczu, zgarniasz 20 PLN freebetu.

Jak to działa? Stwórz zakład za minimum 100 PLN z minimalnym kursem kuponu 2.0, który zawierać będzie dowolne zdarzenie premtach ze spotkań Anglia – Niemcy lub Ukraina – Szwecja. Dzięki obstawieniu danego spotkania zgarniesz freebet za każdą bramkę w tym meczu. Możesz postawić dwa oddzielne kupony z tymi meczami, aby wziąć udział w promocji 2 razy. Stawiając oba spotkania na jednym kuponie NIE BIERZESZ udziału w promocji!

Po szczegóły wbijaj do regulaminu promocji.

Nie. Żeby otrzymać freebet za bramki z obu tych spotkań na jednym kuponie obstaw zdarzenie z Anglia – Niemcy, a na drugim obstaw zdarzenie z Ukraina – Szwecja.

Nie. Stawiając kwalifikujący kupon dwukrotnie nie powoduje wzięcia udziału w promocji dwukrotnie. Możesz wziąć udział w promocji dwukrotnie stawiając dwa różne kupony z dwoma różnymi meczami wymienionymi w ramach promocji.

Jeśli postawiłeś kwaliflukjący kupon tylko na mecz Anglia – Niemcy to nie przysługują Ci freebety za bramki z meczu Ukraina – Szwecja. Dlatego warto obstawić osobno oba mecze 😉