give-money

PEWNY CASHBACK OD TRZECIEGO DEPOZYTU

Teraz to dopiero możesz pograć Szefa! W trzeciej misji nie ma przegrywania! Wpłać i przygotuj konkretny kupon MIX za równowartość trzeciego depozytu, na który wrzucisz minimum jedno zdarzenie z oferty Prematch i minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE. Jeżeli siądzie - zgarniesz dodatkowy Freebet o wartości 25% Twojej trzeciej wpłaty, a jeżeli nie - oddamy Ci połowę stawki w gotówce, prosto na Twoje saldo główne! No to co? Gramy Szefie?

Warunki promocji :

cash

Stawka kuponu:

Min. 20 PLN

Całkowity kurs kuponu:

Min. 3,00

density (1)

Ilość zdarzeń:

Min. AKO 2

search (1)

Rodzaj oferty:

Min. jedno zdarzenie Prematch oraz min. jedno zdarzenie LIVE

clock

Czas trwania promocji:

od 19.07.2023 r. do odwołania

trophy (1)

Nagroda:

Freebet o wartości 25% depozytu jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany lub zwrot 50% stawki w gotówce jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

info

Dodatkowe informacje

FAQ

Promocja skierowana jest do Nowych Graczy

Nowy Gracz po założeniu konta powinien spełnić warunki trzech misji, związanych z trzema pierwszymi depozytami. Warunki każdej z misji zostały opisane w regulaminie niniejszej promocji.

W ramach promocji dostępne są dwie misje, oparte o Cashabck po zawarciu jednego zakładu oraz jedna misja, oparta na obrocie depozytem.
Minimalna kwota depozytu w każdym z kroków wynosi 20 złotych. Minimalna stawka zakładu spełniającego warunki zmienia się w zależności od danej misji.

Promocja jest dostępna od 19 lipca 2023 r. od godziny 0:00 do odwołania.

Dzięki promocji można uzyskać Freebety o wartości od 10 do 300 złotych, w zależności od promocji oraz wysokości dokonywanego depozytu. W trzeciej misji można uzyskać także zwrot w gotówce w kwocie maksymalnej 300 złotych, jeżeli kupon postawiony za kwotę 600 złotych lub większą zostanie rozliczony jako przegrany.