give-money

OFERTA POWITALNA BETX - EUROSZEF

Witaj w BetX, fajnie, że jesteś z nami😊! Wielka piłeczka wchodzi do gry, więc u nas możesz grać EuroSzefa⚽! Na dobry początek spełnij warunki dwóch prostych Misji i zabezpiecz swój pierwszy kupon, a następnie zgarnij Freebet od drugiego depozytu✌️💰

Pamiętaj, by zapoznać się zasadami promocji!📃 Poniżej znajdziesz warunki dwóch misji, jakie ma dla Ciebie BetX-owy EuroSzef.

info

WAŻNE informacje

Misja I – 100% Cashback od pierwszego zakładu + Punkty BetX:

Misja II – 100% Freebet od drugiego depozytu + Punkty BetX.

info

DODATKOWE INFORMACJE

FAQ

Promocja obowiązuje od dnia 15.05.2024r. od godziny 00:00 do odwołania („Czas promocji”) i dotyczy tylko i wyłącznie Klientów, którzy założyli konto w tym terminie lub w ciągu ostatnich 3 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji, ale nie dokonali w tym czasie żadnego depozytu oraz nie zawarli żadnego zakładu za środki własne lub środki bonusowe (np. za Freebet).

Bonus nabywa się w dwóch misjach :
Misja I : „100% Cashback od pierwszego zakładu + Punkty BetX”
Misja II : „100% Freebet od drugiego depozytu + Punkty BetX”

Aby otrzymać zwrot 100% w formie freebetu za przegrany zakład od 20PLN do 300PLN (2PLN Odd Boost X) + 300 Punktów BetX , należy po wpłacie pierwszego depozytu minimum 20PLN , zawrzeć dowolny zakład min. AKO2 z oferty sportowej lub e-sportowej z kursem minimalnym całkowitym 2,50.
Aby otrzymać + 450 Punktów BetX, należy dokonać drugiej wpłaty za co najmniej 50PLN. Łącznie można otrzymać 750 Punktów BetX w zależności od wpłaconego depozytu.
Punkty zostaną przyznane po dokonaniu depozytu.

Aby skorzystać z promocji „100% Freebet od drugiego depozytu + Punkty BetX” od 20 PLN do 300PLN (2PLN ODD BOOST X) + 300 Punktów BetX, należy dokonać drugiej wpłaty co najmniej za 20PLN i dokonać jednokrotnego obrotu kwotą stanowiącą równowartość drugiego depozytu, zawierając kupony min. AKO2 z kursem minimalnym całkowitym 2,50 z oferty sportowej lub e-sportowej.
Aby otrzymać + 450 Punktów BetX, należy dokonać drugiej wpłaty co najmniej 50PLN. Łącznie można otrzymać 750 Punktów BetX w zależności od wpłaconej kwoty drugiego depozytu.
Punkty zostaną przyznane po dokonaniu depozytu.

Czas na spełnienie warunków wynosi 14 dni od momentu pierwszej wpłaty.

Bonus przypisywany jest automatycznie po spełnieniu warunków.