money

Misja BetX! Codziennie nowe wyzwanie🤠

Za mało emocji? No to czas na nową przygodę! W BetX chcemy zapewnić Ci rozrywkę codziennie i to jest nasza misja💪 Od poniedziałku do czwartku spełniaj zadania, aby w piątek zgarnąć nawet dwa Freebety na weekend🥳 Spełnisz warunki trzech z czterech misji – zgarniasz 50 PLN Freebet💸 Przejdziesz wszystkie Misje – na Twoim koncie wylądują aż dwa Freebety o wartości 50 PLN💰 Sprawdź szczegóły i zagraj👌

Od poniedziałku do czwartku spełniaj warunki dziennych Misji, które będą dla Ciebie dostępne od 12:00 do 23:59. Wpłacaj, obracaj, wygrywaj i zgarnij nawet 3500 Punktów BetX tygodniowo. Wszystkie szczegóły Misji znajdziesz w panelu poniżej. Możesz tam także sprawdzić swój obrót, depozyt oraz inne warunki niezbędne do spełnienia w danym dniu👇

Warunki promocji :

cash

1. Depozyt i obrót:

Sprawdź warunki Misji

bar-chart

2. Kurs całkowity kuponu:

min. 2,50

density (1)

3. Ilość kuponów:

DOWOLNA

4. Oferta sportowa:

prematch i/lub live

calendar

5. Czas trwania promocji:

Od poniedziałku do czwartku
od 12:00 do 23:59

trophy (1)

6. Nagroda:

50 PLN Freebet za spełnienie warunków 3 Misji
Dwa Freebety 50 PLN za spełnienie warunków 4 Misji

info

Dodatkowe informacje

FAQ

Promocja jest skierowana do wszystkich graczy.

Należy wypełnić warunki dziennych Misji, dostępnych od poniedziałku do czwartku. Każda z Misji publikowana jest od godz. 12:00 danego dnia.

Promocja jest dostępna co tydzień od poniedziałku do czwartku aż do odwołania. Każda z Misji publikowana jest od godz. 12:00 danego dnia.

Tak, możesz uzyskać nawet 2 rodzaje bonusów.
W Promocji można uzyskać punkty BetX za realizacje dziennych Misji, oraz jeden lub dwa Freebety za zrealizowanie 3 lub 4 Misji w ciągu tygodnia.
Punkty BetX możesz przeznaczyć na zakupy nagród w Sklepie BetX.