NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)
PROMOCJA – KORTY AUSTRALIAN OPEN

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy posiadających aktywne konto w okresie trwania promocji.

Kampania promocyjna trwa od 16 do 30 stycznia.

Należy wykonywać zadania, które dostępne są na kortach w ramach mapy promocji.

Mapa promocji to wszystko to co widzisz wchodząc na podstronę promocyjną „Korty Australian Open”. Na mapie znajdują się korty, na których dostępne są zadania do wykonania, ukryte pod postacią piłek. Na każdym korcie znajdują są dwa zadania do wykonania. Dodatkowo na każdym korcie znajduje się także znajdźka.

Za wykonanie poszczególnych zadań możesz otrzymać freebet. Kwota freebetu różni się w zależności od zadania i jego trudności. W ramach kampanii są także przyznawane nagrody dodatkowe.

Aby przyjąć zadanie kliknij w dużą lub małą piłkę tenisową na aktywnym korcie. Następnie kliknij przycisk „Przyjmuję zadanie”. 

Są 2 rodzaje zadań: zadania łatwe (mała piłka) oraz zadania trudne (duża piłka).

Nie. Możesz mieć aktywne tylko jedno zadanie do wykonania.

Tak. Jeśli nie chcesz wykonywać danego zadania, które przyjąłeś musisz kliknąć w piłkę z zadaniem, które obecnie wykonujesz i kliknąć przycisk „Rezygnuję z zadania”.

Kolejny kort wraz z zadaniami odblokowuje się o godz. 15:00 każdego dnia promocji.

Czas ten zależy od momentu kiedy przyjąłeś dane zadanie. Zadanie wygasa do godz. 15:00 kiedy aktywowany jest kolejny kort z nowymi zadaniami.

To ukryte na korcie elementy, gdzie po kliknięciu w nie możesz przeczytać ciekawostkę związaną z turniejem Australian Open. Jeśli znajdziesz na każdym korcie znajdźkę to otrzymasz od nas dodatkową nagrodę!

Jeśli pomyślnie wykonałeś zadanie piłka z zadaniem, które przyjąłeś zmienia się w monetę na mapie promocji.

Należy kliknąć w monetę, a następne kliknąć przycisk „Odbieram freebet”.

Freebet z zadania zostanie przyznany automatycznie, najpóźniej do 24 godzin od momentu kliknięcia przez Ciebie przycisku „Odbieram freebet”.

Freebet z dodatkowych nagród zostanie przyznany automatycznie, najpóźniej do 48 godzin od momentu wykonania odpowiedniej liczby zadań lub kliknięcia we wszystkie znajdzki.

Możesz uzyskać dodatkowy freebet za wykonanie:

  • siedmiu, dowolnych zadań łatwych;
  • siedmiu, dowolnych zadań trudnych;
  • wszystkich zadań łatwych;
  • wszystkich zadań trudnych;
  • znalezienie (kliknięcie) we wszystkie znjadźki.

Freebet z zadania jest ważny 24 godziny od momentu przyznania, a kurs ogólny musi wynieść minimalnie 2,0, aby móc zagrać darmowy kupon.

Freebet z dodatkowych nagród jest ważny 3 dni od momentu przyznania, a kurs ogólny musi wynieść minimalnie 2,0, aby móc zagrać darmowy kupon.