Kalendarz adwentowy BetX

Śledź codziennie nasze social media, aby poznać szczegóły każdej promocji.

24 GRUDNIA

Facebook – 24 Grudnia – Gra bez podatku na sporty i gry

Kończąc nasz Kalendarz Adwentowy i życząc Wam, drodzy gracze, wszystkiego dobrego na święta i cały nowy 2021 rok, z radością ogłaszamy, że dzisiejsza promocja nie będzie jednodniową akcją ponieważ…

Aż do odwołania wszystkie gry i zakłady w naszym serwisie są bez podatku! Każda Wasza wygrana jest zwiększona o 14%!

W przypadku zakładów sportowych gra bez podatku obowiązuje od 3 zdarzeń na kuponie.
Zapraszamy do korzystania i dzielenia się tą informacją! Wszystkiego dobrego i powodzenia!

 

23 GRUDNIA

Facebook – 23 Grudnia – Francuska bez podatku

Francuska bez podatku!
Cała 17 kolejka Ligue 1 odbywa się w dzisiejszym dniu! Tyle emocji na raz! Zapraszamy do postawienia na francuskie drużyny, a zachęcamy Was zwiększając Wasze wygrane! Kwotę podatku na tę ligę bierzemy na siebie! Grajcie do woli! Dotyczy oferty przedmeczowej, jak również LIVE.

Grasz BEZ PODATKU już od JEDNEGO MECZU!

22 GRUDNIA

Facebook – 22 Grudnia – Gorąca LaLiga

Jak dobrze znasz piłkarską ligę hiszpańską? Sprawdź się!

Obstaw kupon składający się wyłącznie z meczów LaLigi!
Sam decydujesz ile meczów chcesz wytypować – 3, 4, 5 lub 6! Za wytypowanie wszystkich z nich (1, X lub 2) zgarniasz powiększoną wygraną! Trafione 3/3 to już o 20% większa wygrana! Jeśli trafisz wszystkie 6/6 to wygrywasz dodatkowe 50% w formie Darmowego Kuponu (Freebet).
W ciągu dnia możesz zgarnąć nawet dodatkowe 10 000 PLN do swoich podstawowych wygranych!!! Oferta obejmuje tylko ofertę przedmeczową i typy 1X2.

3/3 -20%
4/4 -30%
5/5 -40%
6/6 -50%

Wygrane w formie Freebetów mają aż 30-dniowy termin ważności i wymagają jednokrotnego obrotu (kurs 2.0)

21 GRUDNIA

Facebook – 21 grudnia – Tysięczny orlik

W 2009 r. w Kwidzynie powstał 1000-czny Orlik. Każda okazja wiązana ze sportem i aktywnością fizyczną jest warta uczczenia!

Dziś promocja „kto pierwszy ten lepszy”! Mamy dla Was 1000 kodów promocyjnych dzięki, któremu możecie zgarnąć freebet 5 PLN na grę. Od godziny 9:00 do godziny 23:59 możecie spróbować zgarnąć „piątkę” dla siebie. Kod promocyjny to TYSIACORLIKOW.
Jedno konto może z tego kodu skorzystać tylko raz. Freebet ważny jest 3 dni. Aby go wykorzystać należy stworzyć kupon o całkowitym kursie 2.0 i wybrać metodę płatności bonusem z rozwijanego menu “darmowy zakład”. Freebet wystarczy obrócić 1 raz.

Kody możecie wpisać wchodząc w Profil gracza -> Bonusy -> Kampanie promocyjne.

 

20 GRUDNIA 

Facebook – 20 grudnia – Kto lepszy?

Lubisz skoki narciarskie? Sprawdź swoją wiedze i zgarnij freebet aż do kwoty 1500 PLN.

Wytypuj pod postem na naszym Facebooku, pierwszą czwórkę Polaków i uszereguj ich według właściwej kolejności jaką zajmą w dzisiejszym konkursie w Engelbergu. Przykład – Kubacki, Żyła, Stoch, Stękała. Poza swoim typem umieść w komentarzu pod postem swoją nazwę użytkownika w serwisie ebetx.pl. Typowanie trwa do 14:30.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie obrotu na swoim koncie gracza w ebetx.pl na kwotę 150 PLN w okresie od 1 grudnia br. godz. 00:00 do 20 grudnia br. godz. 14:30.

Zwycięzcy zostaną podani do 24h, w komentarzu pod postem. Jeśli więcej niż 1 osoba poprawianie wytypowała wynik i spełniła warunki konkursu, pula 1500 PLN jest równo dzielona pomiędzy wszystkich, którzy wskazali poprawy typ. W przypadku jeśli żaden z komentujących nie wytypował poprawnie wyniku, kwota freebetu zostanie przeniesiona na kolejny tego typu konkurs.

Freebet wymaga 1-krotnego obrotu z całkowitym kursem 2.0 i jest ważny 7 dni o momentu przyznania.

19 GRUDNIA 

Facebook – 19 grudnia – Szaleństwo bramek

Zapraszamy do obstawiania topowych, piłkarskich lig europejskich!

Postaw kupon (lub kupony) z 3 zdarzeniami, w tym na 1 zdarzenie ze wskazanych przez nas meczów, za łączną kwotę minimum 60 PLN. Za każdą bramkę zdobytą we wskazanych przez nas sześciu meczach zwracamy 1 PLN jako freebet.

Kwota freebetu zaokrąglana jest do góry tzn. jeśli we wskazanych meczach padną 24 bramki kwota freeetu wyniesie 20 PLN, a jeśli 25 lub więcej to freebet wyniesie 30 PLN.

Mecze, które wskazujemy: Newcastle vs Fulham, Nice vs Lyon, Sevilla vs Valladolid, Leverkusen vs Bayern Monachium, Lech Poznań vs Wisła Kraków, Parma vs Juventus.

18 GRUDNIA –  Tysiąc od BetX i Górali

Facebook – 18 grudnia – Tysiąc od BetX i Górali

KONKURS! Po raz kolejny można zgarnąć freebet o kwocie aż 1000 PLN!

Jak wziąć udział? Na naszym Facebookowym fanpage’u, pod postem związanym z dzisiejszym dniem kalendarza adwentowego, wytypuj dokładny wynik meczu Wisła Płock vs Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz podaj nazwę swojego konta na ebetx.pl.

Czas na typowanie jest do momentu rozpoczęcia spotkania czyli do godziny 18:00. Jeśli więcej niż jedna osoba poprawie wytypowała wynik, pula 1000 PLN na freebet jest równo dzielona pomiędzy wszystkich, którzy wskazali poprawny wynik.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie na koncie gracza obrotu na minimum 150 PLN od 1 grudnia godz. 00:00 do dnia 18 grudnia 2020 do godziny 17:59.

W przypadku jeśli żaden z komentujących nie wytypowałby poprawnie wyniku, kwota freebetu konkursowego zostanie przeniesiona na kolejny tego typu konkurs na naszym fanpage’u.

Freebet wymaga 1-krotnego obrotu z kursem całkowitym 2.0 i jest ważny 7 dni o momentu jego przyznania.

17 GRUDNIA

Facebook – 17 Grudnia – Dzień bez przekleństw

Zachowaj dziś spokój i kulturalny język, nawet jeśli nie wejdzie pewniaczek. BetX zwraca Ci dziś stawkę jednego przegranego kuponu z minimum 3 zdarzeniami (do 50 PLN) na którym nie wszedł jeden typ z kursem poniżej 1,50 jako freebet.

16 GRUDNIA

Facebook – 16 grudnia – Szczyt Premier League

Dziś dajemy możliwość zgarnięcia freebetu do kwoty 1000 PLN!
Przed nami pojedynek na szczycie tabeli Premier League i zachęcamy do pokazania swoich umiejętności typerskich.

Wytypuj dokładny wynik meczu Liverpool vs Tottenham. Napisz swój typ wraz z nazwą swojego użytkownika w serwisie ebetx.pl w komentarzu pod postem na Facebooku związanym z dzisiejszym dniem kalendarza adwentowego. Jeśli więcej niż jedna osoba poprawie wytypowała wynik, pula 1000 PLN na freebet jest równo dzielona pomiędzy wszystkich, którzy wskazali poprawny wynik.

Freebet wymaga 1-krotnego obrotu z kursem całkowitym 2.0 i jest ważny 7 dni o momentu jego przyznania. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie na koncie gracza obrotu na minimum 100 PLN w grudniu od momentu rozpoczęcia meczu.

15 GRUDNIA

Facebook – 15 grudnia – Dyszka dla każdego na siatkówkę

Dyszka dla każdego na siatkówkę!

Dokładamy 10% do każdych 100 PLN postawionych na siatkówkę! Stawiaj na dzisiejsze spotkania i zgarniaj nielimitowaną liczbę Darmowych Kuponów!
Do promocji zaliczają się następujące rozgrywki siatkarskie: Liga Mistrzów, PlusLiga Polska, Challenge Cup, Cev Cup.

Kupon zawierany za własne środki, aby został zaliczony do Promocji musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń, gdzie jedno z nich musi dotyczyć zdarzenia związanego z wymienionymi wyżej rozgrywkami siatkarskimi (przynajmniej jednych z nich).

Kurs ogólny (całkowity) kuponu nie może być niższy niż 2.0.

Kupon musi zostać zawarty w ramach czasowych obowiązywania akcji promocyjnej tj. pomiędzy 15.12.2020 od godz.09:00 a 15.12.2020 do godz.23:59.

Darmowy kupon – Freebet o wartości 10 zł zostanie przyznany w ciągu 24h od zawarcia kuponu/kuponów spełniających wymagania Promocji.

Freebety sumują się, np. postawione 1000 PLN to jeden darmowy kupon w wysokości 100 PLN

14 GRUDNIA

Facebook – 14 grudnia – Poniedziałek do 3 razy sztuka!

My też nie lubimy Poniedziałków! Skorzystaj z promocji “Poniedziałek do trzech razy sztuka”!

Jeśli dzisiaj w godzinach 09:00-23:59 zdarzy Ci się przegrać 3 (trzy) kupony pod rząd, to dostaniesz od nas Darmowy Kupon w wysokości średniej stawek z tych trzech przegranych kuponów! Maksymalna kwota Freebetu to aż 100 PLN !!!

Nie lubimy kiedy nasi Klienci przegrywają, dlatego dzisiaj w przypadku “czarnej serii” macie szansę się odkuć!

Promocja dotyczy zakładów sportowych w ofercie przedmeczowej i na żywo.

Freebet zostanie przyznany w ciągu 24h od spełnienia warunku 3 przegranych kuponów w dniu 14 grudnia br. Freebet ważny 3 dni do obrotu 1x po kursie 2.0.

Jeden klient może otrzymać maksymalnie 1 Darmowy Kupon w ramach tej promocji.

13 GRUDNIA

Facebook – 13 grudnia – Freebety za miejsce Polaków w skokach

Freebety za Polaków na Podium w Planicy!

Wszyscy jesteśmy kibicami Reprezentacji Polski! Jeśli wierzysz w sukces naszej drużyny skoczków w dzisiejszym konkursie drużynowym w lotach narciarskich w Planicy, to nie bój się postawić na naszą drużynę.

BetX ma dla Ciebie wyjątkową promocję i nagradza dodatkowo wszystkich Klientów, którzy są fanami skoków narciarskich.

Niezależnie na co postawisz, jeśli tylko umieścisz na swoim kuponie (lub kuponach) skoki narciarskie z konkursu drużynowego w MŚ w lotach – Planica za kwotę w wysokości minimum 50 PLN to otrzymasz od nas jeden z następujących Freebetów, jeśli Polacy zajmą miejsce na podium (TOP 3):

Miejsce 1 – 30 PLN

Miejsce 2 – 20 PLN

Miejsce 3 – 10 PLN

Freebety zostaną przyznane do 24h od ogłoszenia wyników. Freebet będzie ważny przez 3 dni od przyznania i należy nim obrócić 1x z kursem minimalnym 2.0, by zamienić go na gotówkę.

12 GRUDNIA

Facebook – 12 grudnia – LOTY w PLANICY BEZ RYZYKA do 50 zł

Zagraj dzisiaj kupon na skoki narciarskie dzisiaj w godzinach 09:00 – 15:00 i jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany to zwrócimy Ci go w formie Freebetu do 50 złotych. Wartość Freebetu zależy od kwoty ostatniego depozytu i Twojego zakładu. Freebet będzie ważny 3 dni i należy nim obrócić 1x z kursem 2.0.

Przykłady:
1) Klient dokonał ostatnio depozytu na 100 PLN
Obstawia kupon za 50 PLN ze skokami narciarskimi. Jeśli kupon przegra, otrzymuje Freebet na 50 PLN.

2) Klient dokonał ostatnio depozytu na 20 PLN
Obstawia kupon za 100 PLN ze skokami narciarskimi. Jeśli kupon przegra, otrzymuje Freebet na 20 PLN (do wysokosci ostatniego depozytu).

3) Klient dokonał depozytu na 100 PLN
Obstawia kupon za 15,60 PLN ze skokami narciarskimi. Jeśli przegra, otrzymuje Freebet na 16 PLN (zaokrąglenie do pełnej złotówki).

11 GRUDNIA

Facebook – 11 grudnia – Freebety za gole Podbeskidzia

Tym, którzy obstawią dziś kupon za minimum 50 PLN, z co najmniej dwoma zdarzeniami z oferty przedmeczowej (w tym z jednym zakładem z oferty zakładów specjalnych na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice) za każdą bramkę zdobytą przez Górali przyznamy freebet 10 PLN. Jeśli kupon będzie zawarty za minimum 100 PLN wtedy bonus za każdą bramkę wynosi 20 PLN. Maksymalne można uzyskać 100 PLN w freebetach w ramach tej promocji a jeśli przegrasz kupon i mecz zakończy się wynikiem 0:0 to zwracamy Ci stawkę zakładu aż do 100 PLN w formie freebetu! Liczcie na grad goli za strony ekipy z Bielska-Białej!

10 GRUDNIA

Facebook – 10 grudnia – Freebety za gole Lecha

Jak poradzi sobie Lech pod koniec fazy grupowej Ligi Europy? Tym, którzy obstawią dziś kupon za minimum 50 PLN, z co najmniej dwoma zdarzeniami z oferty przedmeczowej (w tym z jednym zakładem z oferty zakładów specjalnych na mecz Lecha Poznań z Ragners FC) za każdą bramkę zdobytą przez Kolejorza przyznamy freebet 10 PLN. Jeśli kupon będzie zawarty za minimum 100 PLN wtedy bonus za każdą bramkę wynosi 20 PLN. Maksymalne można uzyskać 100 PLN w freebetach w ramach tej promocji. Liczcie na grad goli ze strony ekipy z Poznania!

9 GRUDNIA

Facebook – 9 grudnia – Dajemy ci 9% więcej “w łapę”

9 grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Korupcji dajemy ci 9% CASHBACK, czyli zwracamy 9% wszystkich postawionych dzisiaj stawek w formie Freebetu, maksymalnie do 50 PLN. Dozwolone są wszystkie gry na stronie BetX (sport, na żywo, karty, gry wirtualne), a suma stawek zliczana jest w godzinach 09:00-23:59. Freebet zostanie przyznany w dniu jutrzejszym (jednokrotny obrót z kursem 2.0). Minimalna kwota freebetu wynosi 10 PLN pod warunkiem, że 9% z obrotu Klienta wyniesie minimum 5,00 PLN

8 GRUDNIA

Facebook – 8 grudnia – Liga mistrzów bez podatku

Nie martw się o podatek! BetX bierze go na siebie! Obstawiaj w ofercie przedmeczowej lub live, piłkarską Ligę Mistrzów i zgarniaj większą wygraną. Oferta dotyczy meczy rozgrywanych TYLKO w dniu 8 grudnia!

7 GRUDNIA

Facebook – 7 grudnia – Postaw na Polaków

Obstawiaj w ofercie przedmeczowej dzisiejsze spotkania lig: angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej oraz włoskiej. Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymasz freebet z jednokrotnym obrotem z kursem min. 2.0, na kwotę aż do 250 PLN! Freebet jest uzależniony od kwoty ostatniego depozytu i stawki pierwszego kuponu zagranego na te rozgrywki. Na kuponie nie mogą znajdować się mecze z innych rozgrywek.

6 GRUDNIA

Facebook – 6 grudnia – Dyszka co godzinę

O każdej pełnej godzinie, pomiędzy 9:00, a 21:00 pierwsze 10 osób, które zawrze zakład za min 5 PLN z oferty przedmeczowej lub live, otrzyma od nas freebet w kwocie 10 PLN. Jedna osoba może w danej godzinie zgarnąć 1 freebet, ale przez cały dzień jeden gracz może zgarnąć nawet do 3 darmowych kuponów! Freebety zostaną przyznane do 24 godzin. Nie można używać opcji cashout, więc kupony musza zostać rozliczone do 23:59 dnia 6 grudnia.

5 GRUDNIA

Facebook – 5 grudnia – Dzień bez gleby

Postaw zakład na zawody skoków narciarskich w Niżnym Tagile, w dniu 5 grudnia, aby zgarnąć freebet. Freebet otrzymuje KAŻDY GRACZ NIEZALEŻENIE CZY ZAKŁAD JEST WYGRANY CZY PRZGRANY pod warunkiem że żaden ze skoczków narciarskich nie dozna upadku podczas wspomnianych zawodów. Kwota zależna jest od wysokości stawki pierwszego kuponu spełniającego warunki promocji. Maksymalna kwota freebetu jaką gracz może uzyskać to 50 PLN.

4 GRUDNIA

Facebook – 4 grudnia – Barbórka

Zagraj 12 kuponów w godzinach 9-21, w dniu 4 grudnia, aby otrzymać freebet w wysokości średniej z kwot stawek zagranych przez Ciebie pierwszych 12 kuponów tego dnia, po godzinie 9:00. Kwota freebetu będzie zaokrąglana do pełnej dziesiątki. Przykład – Jeśli średnia z zagranych stawach wyniesie 24,99 to otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN, a jeśli średnia wyniesie 25,00 PLN to freebet wyniesie 30 PLN. Freebety zostaną przydzielone do 24 godzin. Maksymalna kwota freebetu to 200 PLN.

3 GRUDNIA

Facebook – 3 grudnia –  Zgarnij dyszkę – pomóż innym

Dajemy 10 PLN Freebet za KAŻDE postawione 100PLN na piłkarską Ligę Europy. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy w dniu 3 grudnia 2020 postawią kupony o łącznej wartości minimum 100 PLN na zakłady z przynajmniej 1 zdarzeniem Ligi Europy w kombinacji minimum 3 zdarzeń na kuponie o łącznym kursie kuponu min. 2,0. Stawki kuponów spełniających warunek SUMUJĄ się (np. 5 kuponów x 20 PLN daje sumę 100PLN, czyli 1 Freebet o wartości 10 PLN). Klient może otrzymać nielimitowaną liczbę Freebetów, za każde kolejne 100PLN spełniające wymóg kursu i zdarzeń. Aby zamienić Freebet (darmowy kupon) w “żywą” gotówkę, należy zagrać freebet 1x z kursem kuponu min. 2,0 (min. 1 zdarzenie). W ramach tej promocji, spółka BetX przeznaczy darowiznę na rzecz osób z niepełnosprawnością w wysokości sumy wartości podatku którą gracze przeznaczyli na zawarcie zakładów objętych wyżej wymienioną promocją.

2 GRUDNIA

Facebook – 2 grudnia – Nie bój się niczego

Zakład bez ryzyka dotyczy rozgrywek w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów, 1 ligi polskiej oraz 2 ligi polskiej.
Wysokość zakładu bez ryzyka jest powiązana z wysokością ostatniego depozytu klienta i wysokością jego pierwszego zakładu na wyżej wymienione ligi.
Klient, który dzisiaj po godzinie 10:00 (do godziny 23:00) obstawi kupon w którym będą znajdować się tylko i wyłącznie mecze na wyżej wymienione ligi (dowolne kursy) to jego pierwszy kupon zakwalifikuje się do promocji bez ryzyka.
Maksymalna kwota do zwrotu wyniesie 50 PLN jeśli kupon okaże się przegrany.
Zwrot będzie dokonany w formie freebetu, ważnego 3 dni, którym należy obrócić 1x z kursem min 2,0 (na dowolne sporty i zakłady).

1 GRUDNIA

Facebook – 1 grudnia – Dyszka dla każdego

Dajemy 10 PLN Freebet za KAŻDE postawione 100PLN na piłkarską Ligę Mistrzów oraz mecz Podbeskidzie – Zagłębie Lubin! Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy w dniu 1 grudnia 2020 postawią kupony o łącznej wartości minimum 100 PLN na zakłady z przynajmniej 1 zdarzeniem Ligi Mistrzów lub na zdarzenie Podbeskidzie – Zagłębie Lubin w kombinacji minimum 3 zdarzeń na kuponie o łącznym kursie kuponu min. 2,0. Stawki kuponów spełniających warunek SUMUJĄ się (np. 5 kuponów x 20 PLN daje sumę 100PLN, czyli 1 Freebet o wartości 10 PLN). Klient może otrzymać nielimitowaną liczbę Freebetów, za każde kolejne 100PLN spełniające wymóg kursu i zdarzeń. Aby zamienić Freebet (darmowy kupon) w “żywą” gotówkę, należy zagrać freebet 1x z kursem kuponu min. 2,0 (min. 1 zdarzenie).