Dyszka dla każdego na Ligę Mistrzów!

 

Przed nami starcia w których poznamy czterech ostatnich ćwierćfinalistów tegorocznej Ligi Mistrzów … no dobra, poznamy dwóch, bo City i Bayern to by musiały raczej nie wyjść na boisko żeby to zepsuć, ale DOPÓKI PIŁKA W GRZE! Zdecydowanie ciekawiej będzie w pozostałych meczach gdzie Atalanta i Chelsea powalczą o ostateczną destrukcję hiszpańskich klubów. 

Jedno jest pewne – te wieczory będą ciekawe! Podekscytowani tym faktem kolejny raz uruchamiamy promocję, z której możesz skorzystać tyle razy ile masz na to ochotę! 

Jak tego dokonać? Sprawdź bogatą ofertę i postaw kupon AKO (min. 3 zdarzenia) za min. 50 pln zawierający co najmniej jedno zdarzenie z meczów: Man. City – Borussia M’gladbah, Real Madryt – Atalanta, Bayern – Lazio lub Chelsea – Atletico, a dyszka trafi na Twoje konto po zakończeniu promocji. I już! Akcja nie ma limitów. Od Ciebie zależy ile dyszek przygarniesz!

Tak łatwej “dyszki” nie znajdziesz nigdzie indziej! Kurs minimalny kuponu AKO to 2.0, a o szczegółach przeczytasz w regulaminie promocji.