VIP

 

Warunki

  • Bonus Powitalny jest dostępny tylko dla nowych klientów.
  • Otwórz konto, wpłać depozyt w kwocie co najmniej 10 zł, a BetX podwoi twój pierwszy depozyt aż do 7777 zł.
  • Gdy dokonasz wpłaty depozytu, twój Bonus Powitalny zostanie wstępnie aktywowany na twoim koncie, jednakże nie jest jeszcze gotowy do obstawiania i wypłat.

Aby zamienić bonus na prawdziwe pieniądze, musisz postawić zakłady, które spełniają następujące warunki Bonusu Powitalnego:

Pierwszy depozyt 10 - 7777 zł
Warunki obrotowe 4 x wartość depozytu
Minimalny kurs całkowity 2,44
Minimalna liczba zdarzeń 4
Minimalny kurs na zdarzenie 1,25

Bonus ważny 30 dni od jego przyznania, a kupony systemowe nie są zaliczane do wymaganego obrotu.

Wypłata Bonusu Powitalnego

Aby twój Bonus Powitalny był dostępny wcześniej niż spełnisz powyższe warunki obrotu, BetX wypłaci ci bonus w 4 krokach. Do uzyskania każdego kroku potrzebne jest 25% całkowitego obrotu. Gdy spełnisz te warunki otrzymasz 25% Bonusu Powitalnego. Pieniądze będą wtedy dostępne do obstawiania lub do wypłaty.

Przykład

Pierwsza wpłata 500 zł = wstępnie aktywowana premia 500 zł
Całkowity obrót: 2000 zł

Twoja premia za pierwszą wpłatę zostanie wypłacona w 4 krokach, po spełnieniu 25% obrotu (500 zł), 25% premii za pierwszą wpłatę (125 zł) zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Po wykonaniu wszystkich 4 kroków otrzymasz łącznie 4 x 125 zł na twoje konto.

UWAGA! Gdy na kuponie znajdą się więcej jak 4 zdarzenia, to każde z nich musi mieć kurs minimum 1,25. Jeżeli na kuponie pojawi się jakiekolwiek zdarzenie z kursem mniejszym niż 1,25 sprawi to, że kupon nie zostanie zaliczony do obrotu.

BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej stronie internetowej.