BONUS POWITALNY 7777 PLN

Znasz to uczucie, gdy trafiasz cztery siódemki? My też nie! Jedyne, co możemy z tym zrobić, to rzucić ci 4 siódemki na start. Taki hajs możesz zgarnąć tylko w BetX! Otwórz konto, wpłać swój pierwszy depozyt, a my podwoimy go aż do 7777 PLN!

Teraz krok po kroku, żebyś się nie pogubił:

  1. Zarejestruj się;
  2. Wpłać depozyt;
  3. Twój BONUS POWITALNY zostanie wstępnie aktywowany;
  4. Postaw zakład, spełniając warunki Bonusu;
  5. Otrzymaj swój pierwszy BONUS POWITALNY.

Potrzebujesz szerszego info? Zapoznaj się z regulaminem promocji, przeczytaj poniższy opis i FAQ lub napisz do nas, na czacie dla klientów lub mailowo.

Warunki

  • Bonus Powitalny jest dostępny tylko dla nowych klientów.
  • Otwórz konto, wpłać depozyt w kwocie co najmniej 10 PLN, a BetX podwoi twój pierwszy depozyt aż do 7777 PLN.
  • Gdy dokonasz wpłaty depozytu, twój Bonus Powitalny zostanie wstępnie aktywowany na twoim koncie, jednakże nie jest jeszcze gotowy do obstawiania i wypłat.

Aby zamienić bonus na prawdziwe pieniądze, musisz postawić zakłady, które spełniają następujące warunki Bonusu Powitalnego:

Pierwszy depozyt 10 - 7777 PLN
Warunki obrotowe 8 x wartość depozytu
Minimalny kurs całkowity 2,44
Minimalna liczba zdarzeń 4
Minimalny kurs na zdarzenie 1,25

Bonus ważny 30 dni od jego przyznania, a kupony systemowe nie są zaliczane do wymaganego obrotu.

Wypłata Bonusu Powitalnego

Aby twój Bonus Powitalny był dostępny wcześniej niż spełnisz powyższe warunki obrotu, BetX wypłaci ci bonus w 4 krokach. Do uzyskania każdego kroku potrzebne jest 25% całkowitego obrotu. Gdy spełnisz te warunki otrzymasz 25% Bonusu Powitalnego. Pieniądze będą wtedy dostępne do obstawiania lub do wypłaty.

Przykład

Pierwsza wpłata 500 PLN = wstępnie aktywowana premia 500 PLN
Całkowity obrót: 4000 PLN

Twoja premia za pierwszą wpłatę zostanie wypłacona w 4 krokach, po spełnieniu 25% obrotu (1000 PLN), 25% premii za pierwszą wpłatę (125 PLN) zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Po wykonaniu wszystkich 4 kroków otrzymasz łącznie 4 x 125 PLN na twoje konto.

UWAGA! Gdy na kuponie znajdą się więcej jak 4 zdarzenia, to każde z nich musi mieć kurs minimum 1,25. Jeżeli na kuponie pojawi się jakiekolwiek zdarzenie z kursem mniejszym niż 1,25 sprawi to, że kupon nie zostanie zaliczony do obrotu.

BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej stronie internetowej.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Bonus jest skierowany do nowo zarejestrowanych graczy.

Bonus jest równowartością Twojej pierwszej wpłaty. Minimalna kwota wpłaty to 10 PLN, a maksymalna 7777 PLN.

Bonus będzie pojawiał się w transzach na Twoim koncie. Za każdym razem gdy dokonasz wymaganego 25% obrotu, transza pojawi się na koncie i będziesz mógł ją wypłacić. Obrót należy wykonać na ośmiokrotność kwoty pierwszego depozytu, aby wszystkie transze zostały wypłacone.

Na swoim koncie, w zakładce „Bonusy” znajdziesz „Historię bonusów” -> „Bonus powitalny 7777 ZŁ”.

Należy stworzyć kupon składający się z co najmniej 4 zdarzeń, każde o kursie nie mniejszym niż 1,25, oraz z minimalnym ogólnym kursem kuponu 2,44.

Promocja dotyczy wyłącznie zakładów wzajemnych na zdarzenia rzeczywiste (sportowe i pozostałe). Nie obejmuje zakładów na zdarzenia wirtualne, e-sportowe oraz zakładów na zdarzenia LIVE BET.

Na dokonanie obrotu i uwolnienie całości środków z tytułu tego bonusu jest 30 dni.

W żadnym wypadku. Możesz dalej wpłacać środki i dokonywać obrotu.

Tak, promocja łączy się z bonusem „Podwójne Wejście”.